Sonic 2: Szybki jak błyskawica, kontynuacja filmu bazującego na grach, z świetnym przyjęciem w kinach

lubiegrac newsy filmowe Sonic 2: Szybki jak błyskawica, kontynuacja filmu bazującego
Sonic 2: Szybki jak błyskawica, kontynuacja filmu bazującego na grach, z świetnym przyjęciem w kinachAgata Dudek | 13 maja 2022, 22:50

Firma SEGA z dumą donosi, że kontynuacja filmu familijnego opartego na popularnej grze zręcznościowej, Sonic 2: Szybki jak błyskawica to kinowy hit.

Sonic 2: Szybki jak błyskawica możemy właśnie oglądać w kichach, ale już teraz firma SEGA CORPORATION, wraz z Paramount Pictures Corporation może ogłosić, iż film stał się kinowym hitem, bijąc rekordy swojego poprzednika. Firma jednocześnie ujawnia dalsze plany dotyczące owej produkcji. 

Zapoznaj się również z: Slavic Land: Nightfall, przygodowa klasyka wyjęta rodem z słowiańskich mitów, gra od rodzimego studia

O czym jest Sonic 2?

Sonic the Hedgehog, to niezwykle znana na całym świecie i najszybsza opowieść, która skupia się na najszybszym na świecie jeżu, znanym z gier wideo firmy SEGA - Sonic The Hedgehog 2.

W kolejnej odsłonie, zatytułowanej Sonic 2: Szybki jak błyskawica, o której już mieliśmy okazję wspominać na stronie, Sonic zostaje sam w domu, bo jego przyjaciele i domownicy jadą na wakacje. Problem w tym, że po raz kolejny przyjdzie mu stanąć na przeciw przeciwników, nie tylko Doktora Robotnika, ale także zupełnie nowej postaci, Knuckles. W swojej walce przeciwko złu, nie będzie jednak sam. 

Obsada Sonic 2

W obsadzie drugiego Sonica znaleźli się: Ben Schwartz (Wywiad ze słońcem narodu, Wszyscy mają się dobrze) jako Sonic, Tika Sumpter (Salt, Prawdziwa jazda) jako Maddie, Jim Carrey (Maska, Prawdziwe zbrodnie) jako doktor Ivo Robotnik, James Marsden (Westworld, 27 sukienek) jako Tom.

Reżyserem filmu jest Jeff Fowler (Sonic the Hedgehog), scenariusz napisali Pat Casey & Josh Miller i John Whittington.

Przeczytaj również: Sonic 2: Szybki jak błyskawica, kolejna część filmu powraca. Oto jak prezentuje się zwiastun!

Nagranie głosowe to: Taishi Nakagawa, Koichi Yamadera, Subaru Kimura, Ryo Hirohashi, Yuichi Nakamura, Marina Inoue.

Film został wyprodukowany w koprodukcji z Paramount Pictures Corporation we współpracy z firmą SEGA of America, Inc, które ogłaszają swoje dalsze plany względem tejże produkcji, która w roku 2023  będzie miała swoją kontynuację w postaci trzeciego filmu z serii oraz serialu.

Kiedy zadebiutuje Sonic 2?

Premiera filmu w kinach miała miejsce 22 kwietnia 2022 roku. 

Zwiastun Sonic 2

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners