dodano: 2020-04-06 01:55:03
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Wydarzenie Obyczaje przodków jutro zagości w Apex Legends!

Autor: AnoX
Wydarzenie Obyczaje przodków jutro zagości w Apex Legends!
21°
0

Apex Legends już jutro doczeka się startu zupełnie nowego wydarzenia Obyczaje przodków, które pozwoli nam podążyć śladami Bloodhound. Co jeszcze zapewni?
 
Jutro wieloosobowy hit z gatunku Battle Royale doczeka się zupełnie nowego wydarzenia zatytułowanego Obyczaje przodków otwierającego przed nami sporo miłości do wspaniałej łowczyni dzikiej zwierzyny.
 
Bloodhound doczeka się własnego Przejęcia Miasta osadzonego na Skraju Świata, gdzie głównymi przeciwnikami będą Prowlere ze sporą szansą na oddanie wyjątkowo cennego łupu.
 
Bloober Team organizuje świetną akcję wsparcia twórców i freelancerów
 
Nie zabraknie również licznych, ekskluzywnych kosmetycznych przedmiotów, serii codziennych wyzwań oraz jeszcze większej ilości przedmiotów związanej właśnie z Obyczajami (do zakupu bezpośredniego).
 
Wraz ze startem wydarzenia będziemy się mogli zapoznać także z Duetami i Królewskim Kanionem, korzystającymi również ze stałej rotacji map.
 
Mapa nagród Obyczajów przodków zagwarantuje nam osiągnięcia inspirowane dostępnym poniżej filmikiem animowanym Opowieści z Odludzia: Obyczaje przodków.
 
Tak jak i przy poprzednich wydarzeniach do zgarnięcia jest do aż 1000 punktów za dosłownie każdy z zestawów wyzwań, odświeżających się raz dziennie.
 
Wydarzenie potrwa do 21 kwietnia 2020 roku, 
 
Apex Legends ukazało się 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: apex legends,
Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80