dodano: 2021-11-23 09:55:01

Poznaliśmy wyniki Motorcycle Mechanic Simulator 2021, a Wyścig Kosmiczny wystartuje w Bang-On Balls: Chronicles - Krótkie Info

Autor: AnoX
Poznaliśmy wyniki Motorcycle Mechanic Simulator 2021, a Wyścig Kosmiczny wystartuje w Bang-On Balls: Chronicles - Krótkie Info
0

Poznaliśmy wyniki Motorcycle Mechanic Simulator 2021, a Wyścig Kosmiczny wystartuje w Bang-On Balls: Chronicles. Więcej w Krótkie Info!

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 to jedna z ostatnich polskich premier, która w ciągu 72 godzin sprzedała się z liczbie 8,5 tysiąca egzemplarzy, mogąc się pochwalić 24. miejsce na liście najlepiej sprzedających się tytułów na świecie Steama. To sprawiło, że pierwszy dodatek będzie dostępny za darmo, a do 1 grudnia tytuł będzie można nabyć z 10% zniżką.

 

Wyścig Kosmiczny powoli rozpoczyna się w Bang-On Balls: Chronicles, gdzie sowieckie i amerykańskie kulki zadbają o podbój kosmosu!

 

Aktualizacja Herbert oraz dodatek Aquantics Species oficjalnie trafiły do Stellaris, jeszcze mocniej rozwijając tę strategię o... Smoki!

 

Zapoznaj się także z: 

 

Farming Simulator 22 oficjalnie zagościł na rynku, dzięki czemu gracze mogą zabrać się za kolejny sezon symulacji pracy na roli.

 

W trakcie ostatnich zapowiedzi firma MSI zdecydowała się ujawnić komputer MSI Mag Infinite S3 11th, przygotowany na pełne wykorzystanie odchodzącej generacji procesorów intela, wspieranych kartą RTX 3060. Tego typu sprzęt świetnie poradzi sobie z obsługą takich monitorów jak MSI MPG Artymis 323CQR i MSI MPG Artymis 343CQR.

ms - 231121 - 2  ms - 231121 - 1  

 

Warhammer 40,000: Gladius doczekało się wprowadzenia nowego DLC znanego jako Adeptus Mechanicsu, oferującego ciekawe rozwinięcie gry Slitherine.

 

Laserboy trafiło na Steam, gdzie gracze mogą się zapoznać z nowym tytułem pixelartowym 2D.

 


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama