dodano: 2021-09-09 14:00:01
PC

Wystartowały zapisy do Legia Esport Schools - Co będzie czekać dzieciaki i nastolatków?

Wystartowały zapisy do Legia Esport Schools - Co będzie czekać dzieciaki i nastolatków?
13°
0

Oficjalnie wystartowały zapisy do Legia Esport Schools, pierwszej inicjatywy w Polsce, obejmującej dedykowane zajęcia w weekendy oraz w ciągu tygodnia!

Już 13 września rozpoczną się pierwsze treningi e-sportowe na stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej, gdzie rozwijać się w swojej fani będą mogli młodzi gracze w wieku od 6 do 16 roku życia.

W ramach przygotowanego programu gracze będą mogli nie tylko szkolić swoje umiejętności w Valorant, Fortnite, League of Legends, Minecraft, FIFA, Starcraft 2 czy Rocket League, ale także obejmować będzie uświadamiał w dziedzinie nowoczesnych technologii, zachowania oraz współpracy w zespole.

Organizatorzy zdecydowali się podzielić zajęcia w ramach trzech progów wiekowych. 1. Wstęp do esportu, obejmuje dzieciaki od 6 do 10 roku życia, skupiając się na obsłudze komputera oraz zajęciach szlifujących współpracę, komunikację oraz analizy.

Esportowi odkrywcy postanowili to próg dla młodzieży 9 - 13 lat, skierowany do mających już swoje doświadczenia z grami oraz e-sportem w dziedzinie jednej z gier. Młodzież doczeka się tutaj bardziej zaawansowanych zajęć szlifujących poszczególne umiejętności, wykorzystanie mechanik oraz specjalizację.

Próg trzeci dla nastolatków od 11 do 16 lat to Esportowe talenty, gdzie pod okiem doświadczonych talentów, będzie można szlifować swoje umiejętności, mając już podstawowe umiejętności w kilku grach. To właśnie tutaj będzie można nabierać szlify, przygotowujące do kariery.

Szkolenia przeprowadzone zostaną przez specjalistów i pedagogów, którzy rozwijać będą nie tylko umiejętności związane z komputerami. Program obejmuje pakiet umiejętności oraz wiedzy dotyczącej szeregu kilkunastu różnych gier.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4

Komentarze (0):
Reklama