44°
0
dodano: 2020-05-06 06:00:02

Xbox 20/20, czyli Microsoft zapowiedział pełną ofensywę z Xbox X!

aktualności publicystyka Xbox 20/20, czyli Microsoft zapowiedział pełną ofensywę z Xbox X!
Microsoft i jego dział gamingowy Xbox zapowiedziały własną inicjatywę Xbox 20/20, która będzie mocnym elementem promocji Xbox Series X i gier na nią.
 
"Zieloni" chcą o wiele lepiej przeprowadzić dziewiątą generację konsol, starając się utrzymać się przynajmniej na wyrównanym poziomie względem konkurencji, próbując obecnie wykorzystać brak aktywności konkurencji.
 
Inicjatywa Xbox 20/20 to szereg wydarzeń rozpoczynających się od Inside Xbox, które co miesiąc mają zapewniać nam coraz więcej informacji oraz pokazów dotyczących najnowszego sprzętu oraz gier na nią zmierzający.
 
Co ciekawe, całość nie będzie się koncentrować jedynie na Xbox Series X, ale ma ona wiązać się także z grami studiów Xbox Games Studios, poruszane będą tematy związane z abonamentem Xbox Games Pass oraz z usługą grania w chmurze znaną jako Project xCloud. Przez kolejne miesiące spodziewać się możemy licznych nowych ogłoszeń.
 
Amerykańska korporacja już teraz zapowiedziała, że ma w planach prezentowanie licznych tytułów wspierających technologię Smart Delivery, mającą zapewnić graczom rozgrywkę nawet w rozdzielczości 4K z odświeżaniem na poziomie aż 120 klatek na sekundę z dodatkowymi funkcjami!
 
Kolejną nowością jest zapowiedź prezentacji tytułów od Xbox Game Studios jeszcze w lipcu 2020 roku, zatem w między czasie możemy się spodziewać wydarzenia koncentrującego się na zewnętrznych studiach oraz funkcjach najnowszego urządzenia.
 
Najważniejszymi celami na 2020 rok są premiery Halo Infinite oraz konsoli Xbox Series X, a w międzyczasie na aktualnej generacji oraz na komputerach osobistych możemy się spodziewać czterech tytułów od wewnętrznych studiów - Halo Infinite, Wasteland 3Minecraft Dungeons i Microsoft Flight Simulator 2020.
 
Project xCloud nie tylko trafi niebawem do kolejnych ojczyzn i na nowe urządzenia, ale także... zostanie połączony ze wspomnianym Game Passem!
 
Najbliższe Inside Xbox ma potrwać niecałą godzinę podczas której mamy mieć okazję ujrzeć kilka "dużych" produkcji, natomiast w czerwcu spodziewać się możemy nieco innego modelu show.
 
Lipiec to czas zajrzenia do 15. zespołów Xbox Game Studios, przy czym nie wiemy ile będzie nam dane zobaczyć z produkcji i jakie będą to pokazy. Pojawi się pewnie rozgrywka, ale pytanie brzmi jak wiele projektów jest na wczesnym etapie....
 
Najważniejsze informacje o Xbox X znajdziecie w tym miejscu.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: news.xbox.com/en-us/2020/05/05/xbox-2020-the-future-of-xbox/

Tagi: xbox,
Komentarze (0):
Reklama