dodano: 2021-09-14 07:10:01

Dzięki Steamowi... odkryto ukrytą opcję w Xbox Elite 2! Co mogło dodatkowo wyróżniać pada Microsoftu?

Autor: AnoX
Gra:
Dzięki Steamowi... odkryto ukrytą opcję w Xbox Elite 2! Co mogło dodatkowo wyróżniać pada Microsoftu?
26°
0

Jeden z graczy, dzięki Steamowi odkrył wyjątkową opcję w Xbox Elite 2, o której dotychczas nikt nie wiedział. Czego ona dotyczy? Co jeszcze posiada super pad Microsoftu?

Oficjalne wsparcie kontrolerów od Sony i Microsoftu oferuje graczom skorzystanie z zalet na kolejnej platformie. Tym razem dzięki zmianom od Valve poznaliśmy nawet specjalną funkcję!

Jeden z graczy odkrył, że w nowym interfejsie Steama znajduje się jeszcze jedna opcja dla drugiego kontrolera Xbox Elite. Jak się okazuje jest nią... podświetlenie RGB!

Przeczytaj także: Recenzja Fractal Design Meshify 2 Black TG Dark Tint, obudowy świetnej pod wieloma względami!

Tak, charakterystyczny pad premium doczekał się specjalnej opcji w postaci podświetlanego logo Xbox, które po odblokowaniu opcji oferuje ferie wyjątkowych barw.

Póki co opcja ta jest dostępna w określonym miejscu i po przełączeniu resetuje się, niemniej dawno nie uświadczyliśmy czegoś tak realnego i jednocześnie w miarę dostępnego do samodzielnego sprawdzenia (dopóki ktoś ewentualnie tego nie zablokuje znów).

Nim zechcecie sami to sprawdzić musicie pamiętać o jeszcze jednej kwestii. Otóż opcja jest działa tylko i wyłącznie dla Elite'a serii 2, w poprzednim nie znajdziemy dedykowanego ustawienia.

Nagranie

 


źródło: https://gamerant.com/xbox-elite-series-2-controller-secret-rgb-feature/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama