logo lubiegrac.pl

Xbox promuje Mandaloriana i zmierza na GDC 2023, Plasma z datą WD, Barotrauma z datą premiery, a Divine Duel już w Meta App Lab - Krótkie Info

aktualności news Xbox promuje Mandaloriana i zmierza na GDC 2023, Plasma
Xbox promuje Mandaloriana i zmierza na GDC 2023, Plasma z datą WD, Barotrauma z datą premiery, a Divine Duel już w Meta App Lab - Krótkie InfoXbox promuje Mandaloriana i zmierza na GDC 2023, Plasma z datą WD, Barotrauma z datą premiery, a Divine Duel już w Meta App Lab. Więcej w Krótkie Info!

Microsoft nie tylko z marką Xbox przygotował szereg atrakcji w związku z premierą wczorajszą serialu The Mandalorian, tymczasem gigant zapowiedział, że zmierza na konferencję GDC 2023, gdzie szereg przedstawicieli firmy oraz jej zespołów podzieli się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą. Wszystkie Tech Talks będzie można obejrzeć w środę, 22 marca od 17:00 naszego czasu.

 

Ładnie zapowiadająca się gra Plasma trafi do Wczesnego Dostępu na Steamie, gdzie gracze niebawem będą się mogli zapoznać z intrygującą grą skupioną na odkrywaniu oraz budowaniu w stylu iście inżynierskim!

 

Barotrauma doczekała się wprowadzenia aktualizacji, przygotowującej popularną grę o premiery wersji 1.0., która ma nastąpić już 13 marca na komputerach osobistych!

 

Zapoznaj się też z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

 

Immersion Games oficjalnie zagościło, że ich gra Divine Duel zameldowała się także w Meta App Lab w ramach modelu free-to-play.

 

THQ Nordic pochwaliło się, że otworzyło pierwszy fizyczny sklep - THQ Nordic Vienna Store, gdzie można pozyskać gadżety czy ubrania związane ze znanymi 

 

Yarrow Games oraz Versus Evil zdecydowały się ogłosić, że w drugim kwartale 2023 roku wydadzą growego rogalika Tamarak Trail, bazującego na... grze w kości!

 

Zapoznaj się również z: Jaki monitor wybrać dla ucznia lub studenta? Jakie modele spiszą się do nauki, pracy i grania? - Urządzenia na rok szkolny 2022/2023

 

NEBULOUS Fleet Command doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji, wprowadzającej nowe okręty, bronie, frakcje oraz szereg niespodzianek do kosmicznej strategii!

 

W Pokemon GO pojawiła się aktualizacji, na mocy której tytuł może się połączyć ze Switchowymi Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, otwierając przed fanami szansę zmierzenia się z wieloma nowymi atrakcjami!

 

SATUS Games, studio należące do Grupy Kapitałowej Kool2Play, doczekało się inwestycji obejmującej przeszło milion złotych ze sprawą funduszu Buffmakera z myślą o rozwoju i monetyzacji technologii do automatyzacji, przetwarzania i analityki danych marketingowych.

 

Przeczytaj też:

 

Mini Motorways doczekało się zapowiedzi aktualizacji Bridge to Busan, która 8 marca zapewni graczom nowe miasto pełne niespodzianek oraz wyzwań do zrealizowania!

 

SUBWAY MIDNIGHT doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą został dzień 16 marca 2023 roku. To wtedy na Nintendo Switchu będzie można sprawdzić strasznego walking sima.

 

Alterium Shift nadciągający jRPG studia Gravity Game Arise Co., Ltd. doczekał się zapowiedzi startu niebawem Wczesnego Dostępu na Steamie.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic