Blizzard zachęca do beta-testów Diablo IV! Twórca gry prezentuje dostępne klasy, wymagania sprzętowe i nagrody

lubiegrac news Blizzard zachęca do beta-testów Diablo IV! Twórca gry
Blizzard zachęca do beta-testów Diablo IV! Twórca gry prezentuje dostępne klasy, wymagania sprzętowe i nagrodyMaciej Gaffke | 2 marca 2023, 15:20

Blizzard Entertainment ujawniło niedawno, jakie klasy postaci będą dostępne w trakcie nadchodzących beta-testów. Poza tym ujawniono minimalne wymagania sprzętowe, a także nagrody, które czekają na uczestników otwartej bety.

Terminy beta-testów poznaliśmy już jakiś czas temu. Najpierw beta będzie dostępna dla graczy, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, czyli już 17 marca, a potem dla pozostałych uczestników (24 marca). Na co mogą liczyć gracze podczas wydarzenia? Szczegóły przedstawił niedawno twórca – Blizzard.

Zapoznaj się również z:

W trakcie testów gracze z wczesnym dostępem będą mieli do wyboru w sumie trzy klasy postaci: barbarzyńców, łotrów i czarodziejów. Od 24 marca dojdą jeszcze druidzi oraz nekromanci. Trzeba zaznaczyć, że jedno konto Battle.net oznacza stworzenie maksymalnie 10 postaci i żaden z rozwiniętych bohaterów nie będzie przeniesiony do pełnej wersji gry.

Podczas beta-testów warto walczyć o nagrody – te z kolei będą przeniesione do pełnej wersji gry w dniu premiery. Gracze mogą zdobyć m.in. Pierwszą Ofiarę, za dotarcie jedną postacią do Kiowosadu, oraz Wczesnego Odkrywcę i Lichą watahę (przedmiot ozdobny), za awansowanie jedną postacią na 20. poziom. 

Właściciele słabszych komputerów na pewno się ucieszą, ponieważ wymagania sprzętowe do beta-testów DIablo IV są niskie. Do działania wystarczy procesor Intel Core i5-4670K lub AMD R3-1300X, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 970 lub AMD Radeon RX 470, 16 GB pamięci RAM oraz 45 GB wolnego miejsca na dysku. 

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners