Otwarte beta-testy Diablo IV ruszą w drugiej połowie marca! Zamawiający grę w przedsprzedaży otrzymają wcześniejszy dostęp

lubiegrac news Otwarte beta-testy Diablo IV ruszą w drugiej połowie marca
Otwarte beta-testy Diablo IV ruszą w drugiej połowie marca! Zamawiający grę w przedsprzedaży otrzymają wcześniejszy dostępMaciej Gaffke | 20 lutego 2023, 12:10

Blizzard Entertainment ruszy z otwartą betą Diablo IV w drugiej połowie marca. Potwierdził to reżyser gry w trakcie IGN Fan Fest. Jako pierwsi testy rozpoczną gracze, którzy zamówili nową odsłonę Diablo w przedsprzedaży. 

Na początku tego miesiąca pojawiły się w sieci domysły o dacie rozpoczęcia beta-testów Diablo IV. Zrodziły się one ze wpisu Roda Fergussona na Twitterze. Jak się okazało – stały się rzeczywistością. Podczas IGN Fan Fest potwierdzono termin rozpoczęcia otwartej bety w Diablo IV.

Zapoznaj się również z:

 

Otwarta beta potrwa od 17 do 19 marca. Ten termin dotyczy jednak graczy, którzy zdecydowali się zamówić grę w przedsprzedaży. Dzięki temu uzyskają oni wcześniejszy dostęp. Ci, którzy tego nie zrobili, rozpoczną beta-testy 24 marca, a zakończą 26.

Według zapowiedzi Blizzarda gracze będą mogli awansować maksymalnie na 25 poziom, co obejmuje prawie cały pierwszy akt rozgrywki. W najnowszej odsłonie Diablo także znajdą się mikrotransakcje, ale nie będą one tak narzucane jak w Diablo Immortal. Przypomnijmy, że tam od płatności były uzależnione postępy graczy.

Diablo IV ma zaliczyć premierę 6 czerwca, jednak gracze mogą rozpocząć rozgrywkę już kilka dni wcześniej. Aby to zrobić, muszą zamówić już teraz wersję Ultimate czy Deluxe. Oczywiście pozwoli to także na wcześniejsze rozpoczęcie beta-testów.

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się 6 czerwca 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/diablo-4s-beta-begins-in-march/

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners