W Diablo IV powrócą towarzysze! Pojawią się oni jedynie w kampanii, ale twórcy nie wykluczają innych możliwości

lubiegrac news W Diablo IV powrócą towarzysze! Pojawią się oni jedynie
W Diablo IV powrócą towarzysze! Pojawią się oni jedynie w kampanii, ale twórcy nie wykluczają innych możliwościMaciej Gaffke | 28 grudnia 2022, 12:00

W Diablo IV również nie zabraknie towarzyszy, którzy będą podążać za graczem w kampanii. Główny projektant klas w grze sugeruje, że w przyszłości mogą pojawić zmiany w tym zakresie, jednak na razie nie jest to do końca pewne.

Towarzysze pojawiają się w Diablo już od drugiej części. Wtedy byli najemnikami, których gracz mógł wynająć. Od trzeciej części są to już bohaterowie z własną historią, podążający za graczem i dysponujący unikatowymi umiejętnościami, które były bardzo pomocne w kampanii.

Zapoznaj się również z:

Temat towarzyszy powrócił w wywiadzie dla PCGamesN, który udzieli Adam Z. Jackson, główny projektant klas w Diablo IV. Zapewnił on, że w tej odsłonie nie zabraknie towarzyszy, którzy również będą obecni w kampanii fabularnej. To oznacza, że system towarzyszy będzie zbliżony do Diablo III.

Jednak nie jest wykluczone, że Diablo IV zaoferuje także system najemników, podobny do tego z drugiej odsłony serii. Choć sam Jackson zaprzecza, że aktualnie realizowane są takie plany, to całkowicie ich nie skreśla. W wywiadzie wspomniał, że studio na razie trzyma się kampanii, jednocześnie zdradził, że w przyszłości mogą pojawić się nowe rozwiązania.

Oficjalna data premiery Diablo IV została ujawniona podczas ceremonii The Game Awards. Zaprezentowano wtedy także efektowny zwiastun, który jeszcze bardziej zachęca do wypróbowania tej marki, która powróci po ponad 10 latach.

Wyczekiwane Diablo IV zadebiutuje 6 czerwca 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.pcgamesn.com/diablo-4/followers-campaign

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners