Diablo IV z edycją Standard, Deluxe i Ultimate! Dowiedzieliśmy się, co takiego będą one zawierać

lubiegrac news Diablo IV z edycją Standard, Deluxe i Ultimate! Dowiedzieliśmy
Diablo IV z edycją Standard, Deluxe i Ultimate! Dowiedzieliśmy się, co takiego będą one zawieraćMaciej Gaffke | 9 grudnia 2022, 15:20

Diablo IV zostało oficjalnie pokazane na nowym zwiastunie. Dowiedzieliśmy się również, kiedy dokładnie produkcja trafi do sprzedaży. Poza tym, twórcy ujawnili, że gra otrzyma w sumie trzy edycje - Standard, Deluxe i Ultimate

Dzięki portalowi Insider Gaming, poznaliśmy także szczegóły konkretnych edycji, więc gracze mają w czym wybierać. Przypomnijmy, że nowy, zachwycający materiał z Diablo IV został zaprezentowany na ceremonii The Game Awards. Wtedy podano też datę premiery produkcji - 6 czerwca 2023 roku. Jest ona zbliżona do terminu, który wcześniej wyciekł do sieci.

Zapoznaj się również z:

 

Wróćmy jednak do elementów poszczególnych edycji gry. Jeśli zamówi się Standard Edition w przedsprzedaży, to można otrzymać wczesny dostęp do otwartej bety, a także Messenger of Light w Diablo IV. Poza tym, edycja standardowa będzie zawierać samą grę, Amalgam of Rage z World of Warcraft oraz elementy z Diablo Immortal.

Ci, którzy zdecydują się na Deluxe Edition, otrzymają komplet z edycji standardowej, a także dostęp do Diablo IV na cztery dni przed premierą (przy zakupie w przedsprzedaży). Do tego twórcy dołączyli też Temptation, Armor of Hell i Season Battle Pass.

Natomiast Ultimate Edition uwzględni wszystko, co Standard i Deluxe Edition, a dodatkowo Wings of the Creator oraz przyśpieszoną Season Battle Pass z odblokowaną wersją premium (uwzględnia pominięcie 20 poziomów i jeden przedmiot kosmetyczny).

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się w 2023 roku. Gra będzie dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://insider-gaming.com/diablo-4-editions/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners