Tajemnice Sanktuarium z Diablo IV zostały zaprezentowane w ramach najnowszego dziennika deweloperskiego!

lubiegrac news Tajemnice Sanktuarium z Diablo IV zostały zaprezentowane
Tajemnice Sanktuarium z Diablo IV zostały zaprezentowane w ramach najnowszego dziennika deweloperskiego!Tamer Adas | 22 lutego 2023, 07:15

W najnowszym dzienniku deweloperski Blizzard Entertainment prezentuje, jak w Diablo IV prezentować się będzie aktualna wizja pełna tajemnic ze świata Sanktuarium. Jak zmieniło się znane graczom miejsce?

"Zamieć" zdecydowała się oficjalnie zaprezentować nowy zwiastun, a w zasadzie to pełnoprawny dziennik deweloperski, prezentujący szereg opisów oraz scenek, ukazujących tajemnice i sekrety z nowej wersji Sanktuarium.

Zapoznaj się również z:

 

Autorzy zdecydowali się osobiście opowiedzieć o szeregu aspektów, które brano pod uwagę podczas kreowania poszczególnych miejsc, połączenia ich razem oraz dbałości o spójność oraz wizualne aspekty całego świata, który po raz pierwszy będzie w pełni otwarty.

Nowe Sanktuarium dysponować będzie pięcioma przestrzeniami z własną wyjątkowością, szeregiem głównymi motywami, zachowaniem spójności wewnętrznej oraz zewnętrznej, tworzących całość.

Przy okazji ujrzeć możemy, jak wiele pracy włożono w szereg szczegółów i elementów, które nie tylko rozwijają serię Diablo, ale także starają się ukazać rozległość działań oraz ambitne podejście, aby ostatecznie zagwarantować fanom znakomite rozwinięcie marki.

Niezwykle oczekiwane Diablo 4 ma ukazać 6 czerwca 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners