dodano: 2019-08-06 06:00:06
PCPS4PS4 PROPS5STR

Z Watch Dogs Legion Ubisoft ponownie wchodzi w politykę

Autor: AnoX
Z Watch Dogs Legion Ubisoft ponownie wchodzi w politykę
22°
0

Ubisoft po Far Cry 5 deklarował, że będzie unikał bezpośredniego odnoszenia się do polityki i bieżących wydarzeń. Przy Watch Dogs Legion już tak nie jest.
 
Francuski gigant bardzo szybko zmienia zdanie lub specjalnie wyraża się tak miało, aby za każdym razem mieć słabe, bo słabe ale jednak argumenty na swoją obronę. Tymczasem WD Legion ponownie wraca do koncepcji odnoszenia się do jakiś zjawisk w społeczeńśtwa i politycznej sytuacji.
 
Akcja najnowszej odsłony osadzona została w przyszłości, przy czym nie wiemy dokładnie kiedy i się tego tak naprawdę nie dowiemy. Pozostanie to jedynie do kwestii naszych domysłów.
 
Control z niższymi wymaganiami - Gracze zwyciężyli czy to zwykły błąd?
 
Twórcy tym razem za sprawą Clinta Hockinga ujawniają, że zamierzają się przyjrzeć się także technologii i pociągnięciu ich do fikcyjnej rzeczywistości, w tym wypadku do nowoczesnego państwa totalitarnego. Póki co jednak nie zobaczyliśmy jego ideologicznego zacięcia, co zdecydowanie będzie rozbijać te koncepcję.
 
Wszechobecne drony, autonomiczne samochody, zaawansowana sztuczna inteligencja to jedynie część wykorzystanych rozwiązań, które będą obecne i będą miały wpływ na rozgrywkę i ogólny komentarz twórców.
 
Watch Dogs Legion ukaże się 6 marca 2020 roku na komputery osobiste (w tym Uplay+), PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

źródło: gamingbolt.com

Komentarze (0):
Reklama
Reklama