dodano: 2020-09-05 22:20:01
ANDIOSPC

Zakazana Biblioteka już za trzy dni zagości do Hearthstone Scholomancjum! Co zaoferuje graczom tym razem Blizzard?

Autor: AnoX
Zakazana Biblioteka już za trzy dni zagości do Hearthstone Scholomancjum! Co zaoferuje graczom tym razem Blizzard?
27°
0

Blizzard nie zapomina o graczach spędzających samemu czas z Hearthstone Scholomancjum, którzy tym razem otrzymają Przygodę znaną jako Zakazana Biblioteka!
 
Niedawno zaprezentowaliśmy naszą  opinię o Hearthstone Scholomancjum, interesującym rozszerzeniu zmieniającym rozgrywkę w nietypowy sposób, czyniąc Hearthstone'a jeszcze ciekawszą propozycją.

Nowa przygoda - Zakazana Biblioteka

W piątek poznaliśmy informacje dotyczące Zakazanej Biblioteki, nowej Przygodzie zapewniającej graczom od 8 września jeszcze większą porcję atrakcji i przygód.
 
Tego samego dnia Ustawka doczeka się wprowadzenia grup, czyli możliwości rywalizacji do 7 raczy wspólnie, otwierając przed nami nową porcję zabawy. do 4 graczy może rywalizować w rankingowym stylu, a prywatnie od 5 do 8, czyniąc tryb jeszcze atrakcyjniejszym.
 
Zapoznaj się także zAs Far As The Eye z datą premiery i nowym zwiastunem! Kiedy sprawdzimy połączenie rogue-like'a z village builderem?

Wielka nowość - darmowa Księga Bohaterów!

Tydzień później, 15 września będziemy mogli sprawdzić DARMOWĄ przygodę Księga Bohaterów - Jaina, w ramach którego poznamy losy Jainy od uczennicy do potężnej mistrzyni magii.
 
Księga bohaterów to inicjatywa mająca trwać na przestrzeni następnych 12 miesięcy, zapewniając nam darmowe atrakcje związane z 10 podstawowymi postaciami znanymi z Hearthstone'a.
 
Zakończenie pierwszej opowieści skoncentrowanej na pannie Proudmoore zapewni nam pakiet kart maga, skupiającym się na kartach z klasy ze Standardu.

Arenowa Bójka? - Będzie Heroiczna!

Heroiczna bójka arenowa w oficjalnie powróci 23 września, dzięki czemu posłując się własnymi kolekcjami kart staniemy do walki o 12 wygranych, przy czym po 3 porażkach rzecz jasna odpadniemy.

Co jeszcze zaoferuje nam Zakazana Biblioteka i Scholomencjum? 

W dniach od 15 do 22 września będziemy moli zakupić Zestaw akademicki Jainy z bohaterką Uczennica Jaina oraz 5 pakietami maga. Rewers Magia Dalaranu trafi do sprzedaży od 22 do 29 września, powracając po sezonowej nagrodzie, dostępnej w czerwcu 2017 roku!
 
Hearthstone Scholomancjum jest już dostępny w Hearthstone na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z iOS oraz Androidem.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama