dodano: 2019-01-03 21:35:01
PC

Zamknięte beta testy BATALJ zostały przedłużone!

Autor: AnoX
Zamknięte beta testy BATALJ zostały przedłużone!
0

Zamknięte beta testy BATALJ okazują się jeszcze większym sukcesem niż wcześniej pisaliśmy. Jak się okazało, Full Damage aż przedłużyło okres sprawdzenia.
 
Interesująca strategia jakiś czas temu przyciągnęła naszą uwagę, lecz nie spodziewaliśmy, że wspominane beta testy okażą się aż takim wielkim sukcesem. Jak się okazuje popularność była na tyle duża, że zdecydowano się przedłużyć wspomniany okres dostępu aż do końca stycznia 2019 roku! 
 
Przy okazji deweloperzy chcąc podziękować za wsparcie zdecydowali się dołożyć także nowości w postaci nowej mapy, jednostek oraz bohaterów. Tym bardziej warto się jeszcze zapić i sprawdzić w trakcie zaciętych testów. 
 
- Zamknęliśmy Zamknięte Beta Testy w Sylwestra. Nie czujemy się z tym dobrze. W związku z tym zdecydowaliśmy się przedłużyć ten okres do końca miesiąca, włączając w to dodanie nowej mapy, nowych jednostek oraz nowych bohaterów. Jesteśmy podekscytowani tym, jak zmienia się meta. - powiedział Dan Vaderlind, Chief Operations Officer w Fall Damage.
 
BATALJ ma mieć premierę w 2019 roku na komputerach osobistych. 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama