dodano: 2020-05-29 20:00:01

Zapowiedzi programowe kanału AMC, polska premiera sezonu pierwszego Creepshow, weekend z Rambo i Środy na krawędzi strachu

Autor: agusia16
Zapowiedzi programowe kanału AMC, polska premiera sezonu pierwszego Creepshow, weekend z Rambo i Środy na krawędzi strachu
0

AMC przedstawia kolejne programowe zapowiedzi na miesiąc czerwiec, w których oprócz Środy na krawędzi strachu, także polska premiera Creepshow i seria filmów Rambo.
 
Stacja AMC zaprezentowała kolejne serialowe i filmowe zapowiedzi na zbliżający się czerwiec. Oprócz cyklu Środy na krawędzi strachu, o którym już Wam wspominaliśmy, w czerwcu na AMC zadebiutuje serial oparty na komiksie, łączący grozę z humorem, Creepshow oraz seria filmów Rambo.
 
Czerwcowe zapowiedzi programowe od AMC. Środy na krawędzi strachu i kilka znanych thrillerów
 
22 czerwca na kanale AMC pojawi się polska premiera Creepshow, serialowej antologii opartej na klasycznej komedii grozy z 1982 roku. Serial oparty na komiksie, składający się z z dwunastu krótkich historii przedstawionych w dwunastu odcinkach, to połączenie horroru i komedii. Znajdziemy w nim morderstwa, ale i zjawiska niewytłumaczalne i nadprzyrodzone. Nawiedzone domki dla lalek, wilkołaki, mordercze gobliny, nikczemne dzieciaki w przebraniach podczas Halloween, zmarli, przypadki medycznych cudów to tylko niektórzy z nich. 
 
Producentem wykonawczym serii jest showrunner Greg Nicotero (The Walking Dead, Fear the Walking Dead). Creepshow to serial na podstawie filmu z 1982 roku
według scenariusza Stephena Kinga, w reżyserii George'a A. Romero, adaptacje opowiadań Stephena Kinga, Joego Hilla, Joego R. Lansdale'a, Josha
Malermana i innych. W obsadzie: David Arquette (Krzyk), Adrienne Barbeau (Mgła), Tobin Bell (Piła), Big Boi (serial Krzyk), Jeffrey Combs (Star Trek, Reanimator), Kid Cudi (Imprezowi rodzice), Bruce Davison (X-Men), Giancarlo Esposito (Zadzwoń do Saula), Dana Gould (Stan Against Evil), Tricia Helfer (Battlestar Galactica) i DJ Qualls (Nie z tego świata).
 
Za produkcję potworów pojawiających się w serialu oraz charakteryzację odpowiada Studio KNB EFX GROUP należące do Nicotero, wielokrotnie nagradzane i nominowane do najbardziej prestiżowych wyróżnień: nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, BAFTA® i Emmy®.
 
Premiera serialowej serii 22 czerwca o 22:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o tej samej porze.
 
AMC zaprasza także na Weekend z Rambo. Premiera w piątek, sobotę i niedzielę, od 26-28 czerwca o godzinie 22:00, zaś maraton filmów z Sylvestrem Stallone w roli Rambo w niedzielę 28 czerwca od godzinie 18:20.
 
W tych dniach obejrzymy na AMC Rambo: Pierwsza Krew, Rambo II oraz Rambo III. Wszystkie te filmy to historia Johna Rambo, film pełen akcji z ikonicznym bohaterem, w którego wcielił się Sylvester Stallone.
 
Strona AMC Polska

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama