dodano: 2020-07-30 20:00:01

Zapowiedzi programowe SundanceTV na sierpień 2020 to nowy cykl - Świat na Wojnie, premiery filmowe i kontynuacja serii dokumentalnej

Autor: agusia16
Zapowiedzi programowe SundanceTV na sierpień 2020 to nowy cykl - Świat na Wojnie, premiery filmowe i kontynuacja serii dokumentalnej
0

SundanceTV rusza z zapowiedziami programowymi na miesiąc sierpień. Na kanale w sierpniu nowy filmowy cykl "Na wojnie", filmowe premiery i seria dokumentalna.
 
SundanceTV w sierpniu proponuje swoim widzom nowy cykl "Na wojnie", a także filmowe premiery i kontynuację serii dokumentalnej w sezonie drugim, przedstawiającą ludzi, którzy poświęcili swoje życia dla idei. Co zatem do obejrzenia w sierpniu na SundanceTV?
 
Recenzja pierwszego sezonu serialu Creepshow dostępnego już wkrótce na kanale AMC. Jest dreszczyk, domieszka absurdu i świetna charakteryzacja
 
Zaczynamy od nowego cyklu, który poprzez filmy fabularne, dokumentalne a także animacje przedstawia koszmar wojny. Są to produkcje, które opowiedzą o bólu, cierpieniu i stratach, nie tylko materialnych, ale głównie emocjonalnych. Cykl pojawiać się będzie w każdą sobotę sierpnia o godzinie 22:00.   
 

Cykl Świat na wojnie

 
1 sierpnia na SundanceTV wyemitowany zostanie film Znak Miłości w reżyserii Richarda Attenborougha. W obsadzie: Shirley MacLaine, Christopher Plummer, Mischa Barton, historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.
 
Historia rozgrywa się w roku 194, w Branagan w stanie Michigan i przedstawia losy pięknej i pełnej życia Ethel Ann Roberts, która jest obiektem zainteresowań trzech mężczyzn, przyjaciół i zarazem lotników. Zakochana w jednym z nich, planuje z nim przyszłość, którą dramatycznie burzy atak Japończyków na Pearl Harbor, gdy chłopcy z Branagan zostają wezwani na front.
 
Znak_Milo_ci_  
 
8 sierpnia na kanale premiera Legion Braci w reżyserii Grega Barkera. W obsadzie: Jason Amerine, George W. Bush, Mark Nutsch, historia opowiadająca o bezustannej walce w wojnie z terroryzmem, która rozpoczęła się w 2001 roku. Film przedstawia historię amerykańskiej jednostki specjalnej  - Zielonych Beretów w ich misji w Afganistanie. Zostali tam wysłani tuż po tragicznych wydarzeniach z 11 września 2001 roku. 
 
 Legion_Braci 
 
15 sierpnia swoja premierę będzie mieć animacja A gdy zawieje wiatr w reżyserii Jimmy'ego T. Murakami'ego, z muzyką Rogera Watersa. W obsadzie: Peggy Ashcroft, John Mills.
 
Jest to historia rozgrywająca się w przepięknym, spokojnym miejscu w Anglii, w którym w równie uroczej chatce "Jamilda" żyją Jim i Hilda, para staruszków, która głęboko wierzy w ojczyznę i rząd, ludzi, którzy przeżyli już dwie wojny światowe. Prowadzą spokojne, niczym nie zmącone życie, któremu zagraża widmo wojny atomowej, którą para nie rozumie. Budują zatem prosty schron, wierząc, że ten zabezpieczy ich podobnie jak podczas poprzednich wojen. Wojna zaczyna się, niszczy ich domostwo a promieniowanie powoli zabiera nieświadomych staruszków. 
 
 A_gry_zawieje_wiatr 
 
22 sierpnia obejrzymy Niezwyciężony w reżyserii Wernera Herzoga. W obsadzie: Tim Roth, Jouko Ahola, Anna Gourari, film przedstawiający prawdziwą historię prostego człowieka, przeniesionego ze spokojnej wsi, wprost do Berlina lat 30-tych. Jest to opowieść o mężczyźnie o nazwisku Zishe Breitbart, synu żydowskiego kowala z Polski, który staje się sensacją w Berlinie, gdzie występuje jako mityczny siłacz.
 
 Niezwyci_ony 
 
29 sierpnia wyemitowany zostanie film Aleja snajperów w reżyserii Michaela Winterbottoma. W obsadzie: Stephen Dillane, Woody Harrelson, Marisa Tomei, Emira Nusevic, kolejna produkcja opata na prawdziwych wydarzeniach, przedstawiający korespondenta Michaela Hendersona, który zrobił karierę relacjonując najgorętsze światowe konflikty. Najgorsze jednak przeżył w Sarajewie, które w roku 1992 zostało zaatakowane przez bośniackich Serbów. 
 
Aleja_snajper_w

Filmowe premiery

 
W sierpniu SundanceTV prezentować będzie także filmowe nowości, które także pojawiać się będą o godzinie 22:00.
 
9 sierpnia będzie to Claire Poruszona, w reżyserii Annie J. Howell i Lisy Robinson o kobiecie szukającej swojego zaginionego męża oraz uwodzicielskim studentem manipulantem zagrażającym rozpadowi rodziny. 
 
 Claire_poruszona 

24 sierpnia wyemitowany zostanie Najsilniejszy Człowiek na Świecie w reżyserii Kenny'ego Richesa o mężczyźnie o imieniu Beef, uważającego się za najsilniejszego człowieka na świecie. Pewnego dnia jego cenny, złoty BMX zostaje skradziony. Teraz musi stoczyć walkę ze swoimi demonami i odnaleźć duchowe zwierzę, by odzyskać rower.

Najsilniejszy_cz_owiek_na_wiecie  

28 sierpnia widzowie zobaczą film Ja nie wracam w reżyserii Ilmara Raaga, o młodej nauczycielce, która ucieka, by uniknąć oskarżenia o popełnienie przestępstwa, którego nie popełniła. Jej towarzyszką jest osierocona dziewczynka, szukająca swojej zaginionej babci. 
 
Ja_nie_wracam  
 

Seriale - dokument

 
W sierpniu w drugim sezonie pojawi się na SundanceTV serial dokumentalny, składający się z czterech odcinków projekt autorstwa Eszter Cseke i Andrása S. Takácsa, zatytułowany: On the Spot: Warriors. Jest to opowieść i ludziach, którzy poświęcili swoje życie jakiejś idei. Film pokazuje wojowników, indyjski system kastowy, buddyjskie samospalenia czy izraelskich osadników. 
 
Zapowiedzi_programowe_SundanceTV  
 
Strona SundanceTV

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama