dodano: 2021-03-27 02:05:01

Zbliżające się premiery gier - Kwiecień 2021, powolna rozgrzewka przed większymi premierami...

Autor: AnoX
Zbliżające się premiery gier - Kwiecień 2021, powolna rozgrzewka przed większymi premierami...
44°
0

Niestety także w kwietniu nie uświadczymy wielu debiutów głośnych czy bardzo mocnych gier. Zbliżające się premiery gier - Kwiecień 2021!

Premiery gier - od 1 do 11 kwietnia

Nowy miesiąc rozpoczyna się nie tylko od Prima Aprilis, ale także od premiery gry Outriders, mogącej okazać się atrakcyjnym tytułem stojącym na niezłym poziomie.

 

6 kwietnia będziemy się mogli zabawić z Oddworld Soulstorm, czyli projekt będący kolejnym podejściem z serii remake'ów przygód Mudokonów.

 

Farm Manager 2021 to kolejna polska gra szykowana na ten miesiąc, wieńcząc siódmy dzień miesiąca porcją strategii w świecie rolniczym!

 

Dzień później inna polska firma zaoferuje nam swój tytuł, będzie nią Jujubee ze swoim Realpolitiks 2, które wyjdzie 8. kwietnia z Wczesnego Dostępu.

Premiery gier - od 11 do 25 kwietnia

22 kwietnia będziemy mogli się zapoznać z kolejnym motocyklowym tytułem w postaci MotoGP 21, stawiającym na dynamiczna rywalizację od Milestone.

 

23 kwietnia nas rynku zagości Judgment Remastered, czyli odświeżoną grę action-adventure, a także fani gier japońskich będą mogli wskoczyć do NieR Replicant ver.1.22474487139….

Premiery gier - od 26 do 30 kwietnia

Ostatni tydzień kwietnia rozpocznie się od premiery Days Gone na komputerach osobistych, co nastąpi 26 kwietnia i będzie kolejną grą od PlayStation Studios na PC-tach.

 

29. dnia przyszłego miesiąca będziemy się mogli zapoznać z Assassin's Creed: Valhalla - Gniew druidów, czyli pierwszym dużym płatnym dodatkiem do Assassin's Creed: Valhalla.

 

Dzień później będziemy się mogli zapoznać z Terminator Resistance Enhanced, czyli ulepszone wydanie pierwszoosobowej strzelanki polskiego studia Teyon! Tego samego dnia gracze będą mogli zapoznać się z nową grą studia Housemarque, w postaci efektownie zapowiadającego się Returnal!

 

[Komentarz redaktora] Kwiecień również nie jest super pozytywnym szaleństwem premierowym, jednakże jest to w zasadzie przygotowanie do większych premier, które nastąpią dopiero za kilka miesięcy. Póki co będzie kilka atrakcyjnych propozycji jest na horyzoncie....


Komentarze (0):
Reklama
Reklama