dodano: 2019-12-27 23:55:11

Zbliżające się premiery - Styczeń 2020, Początek azjatycko-dodatkowy

Autor: AnoX
Zbliżające się premiery - Styczeń 2020, Początek azjatycko-dodatkowy
36°
0

Początek przyszłego roku zaserwuje nam kilka niezłych propozycji z Azji oraz są też dodatki. Więcej znajdziecie w: Zbliżające się premiery - Styczeń 2020!
 
Tradycyjnie, niezmiennie wobec nawet zmiany roku, chciałbym zaprosić Was do zestawienia premier gier przygodowych oraz horrorowych, które ukażą się w 2020 roku. 
 
 
Początek 2020 roku odbędzie się spod znaku sportowego, a dokładnie rzecz ujmując tenisowego AO Tennis 2, które ma naprawić błędy poprzedniczki przy okazji delektując się wysoką jakością.
 
 
 
Tego samego dnia, czyli 9 stycznia 2020 roku, posiadacze komputerów osobistych będą się mogli delektować dodatkiem Iceborne, rozszerzającego zabawę znaną z Monster hunter World.
 
 
 
Tydzień później, czyli 16 stycznia 2020 roku na rynku pojawi się potencjalnie największy hit w postaci Yakuza Like a Dragon, mające wprowadzić wielką rewolucję do legendarnej już marki Yakuza.
 
 
 
Dzień później będziemy się mogli delektować zapowiadającą się świetnie grą Dragon Ball Z Kakarot, czyli najnowszą propozycją osadzoną w znanej marce, która ostatnio może liczyć na tytuły będące niekiedy nawet bardziej imponujące wizualnie.
 
 
 
18 stycznia będziemy się mogli zapoznać z dodatkiem Total War Three Kingdoms zatytułowanym Mandate of Heaven dostarcza nam jeszcze więcej znakomitej zabawy stawiającej na rozwinięcie strategicznych mechanik i systemów.
 
 
 
21 stycznia będziemy mogli sprawdzić Ostatnia Jesień, czyli najnowszy dodatek do uznanej i cenionej, polskiej strategii Frostpunk. Tym razem przeniesiemy się od okresu poprzedzającego nadejście wielkiego zimna.
 
 
 
Trzy dni później odbędzie się ostatnia zaskakująca premiera, czyli pudełkowe wydanie Spintires Czarnobyl, czyli dodatku do symulacyjnej produkcji stawiającej na zabranie nas do miejsca skażonego radioaktywnością.
 
 
 
 
Styczeń 2020 roku wcześniej wydał się być lepszym miesiąc niż faktycznie będzie, co udało się uzyskać dzięki kilku firmom, które zdecydowały się zaoferować nam na ten czas rozszerzenia i dodatki do swoich gier. Nie brakuje także obiecującego polskiego akcentu w postaci dodatku Ostatnia Jesień do Frostpunka oferującego nam

Komentarze (0):
Reklama
Reklama