dodano: 2019-08-29 21:30:07

Zbliżające się premiery - Wrzesień 2019, Świetny początek roku?

Autor: AnoX
Zbliżające się premiery - Wrzesień 2019, Świetny początek roku?
27°
0

Nowy rok szkolny rozpocznie się dla części z Was, tymczasem najbliższy miesiąc będzie mocny. Oto najnowsze Zbliżające się premiery - Wrzesień 2019!
 
Witajcie w nowym zestawieniu premier, które w tym miesiącu zapewni nam okazję do zaznajomienia się z wieloma potencjalnie świetnymi tytułami. Tradycyjnie chcielibyśmy Was zaprosić do zaznajomienia się z przygodowymi premierami, który nie będzie brakować i teraz.
 
 
Wrzesień pod względem premier rozpocznie się dla nas od 3 dnia tego miesiąca, kiedy będziemy mogli Children of Morta, czyli niezależną produkcją wydawaną przez polskie 11 bit studios.
 
 
5 września na rynku sprawdzić będzie można nie tylko Fracter na komputery osobiste i Headline: NoviNews na Nintendo Switch, ale także będziemy mogli się zapoznać z pełną wersją survivalowego, polskiego tytułu - Green Hell.
 
 
 
 
Dzień później (6 września) będziemy się mogli zapoznać z Gears 5, które upubliczni się nam jednak dopiero 10 września. To właśnie wtedy wszyscy się będą mogli zapoznać jak ma się marka. Ponadto sprawdzić w tym dniu będzie można również Monster Hunter World: Iceborne, The Bard's Tale IV: Director's Cut, nie wspominając już o NBA 2K20.
 
 
 
 
 
 
Wspomnianego już 10 września będziemy mogli sprawdzić pierwszy tytuł piłkarski - eFootball PES 2020, niezależne Blasphemous oraz średnio się zapowiadające Greedfall.
 
 
 
 
 
13 września będziemy się mogli zapoznać z tym jak się ma Borderlands 3 oraz zadamy sobie pytanie czy poziom z materiałów utrzymało Daemon X Machina.
 
 
 
 
17 września na komputerach osobistych będzie się można zapoznać z dwie potencjalnie interesującymi produkcjami - polskim Devil's Hunt oraz wydawanym przez Destructive Creations, Daymare: 1998.
 
 
 
 
24 września 2019 roku będziemy się mogli zapoznać z The Surge 2, które pokazuje jak wiele chce nam jeszcze pokazać Deck13 Interactive. Produkcja zapowiada się obiecująco i być może zaskoczy nas za jakiś czas.
 
 
 
 
27 września w końcu powinniśmy przekonać się jak długi czas produkcji wpłynął na Code Vein oraz czy FIFA 20 zrewolucjonizuje serię poprzez wprowadzenie piłki ulicznej.
 
 
 
Trzeba przyznać, że we wrześniu sprawdzić będzie można kilka naprawdę mocnych propozycji, które bez wątpienia mogą wciągnąć nas na wiele godzin. Nie mówię tutaj jedynie o grach sportowych, ale pojawi się również kilka perełek.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama