dodano: 2020-04-06 06:05:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Zbrojone Zombie? One faktycznie mogą trafić do Resident Evil 8!

Autor: AnoX
18°
0
Zbrojone Zombie? One faktycznie mogą trafić do Resident Evil 8!
Resident Evil 8 wciąż nie jest publicznie znane, jednakże wcześniejsze wycieki z Zombie w zbrojach... faktycznie mogą pochodzić z nowej gry Capcomu!
 
Wczoraj przytaczaliśmy Wam nowe plotki dotyczące ósmej odsłony cyklu horrorów, tymczasem kolejne się w między czasie pojawiły i po raz kolejny są one niezwykle intrygujące i nieco niepokojące.
 
Otóż jak się okazuje Resident Evil 8 faktycznie będzie posiadać Zombie ubrane w zbroje i będzie to dość dynamiczny fragment, w którym będziemy się starali odeprzeć napaść całej hordy nieumarlaków.
 
Zamknięci w zamku będziemy się starali ze wszystkich sił jak najmocniej zabezpieczyć, abyśmy byli w stanie powstrzymać nadciągające w naszą stronę żywe trupy.
 
Produkcja nie ma zawierać mocnego psychologicznego nastawienia, choć tego typu sekwencji nie zabraknie. Tempo i charakter "Ósemki" mają się nieco różnić względem ostatnio wydanych tytułów.
 
Co jednak ważne, wciąż mamy mieć do czynienia z pełno prawnym Resident Evil, kontynuującym liczne elementy charakterystyczne dla cyklu, podchodząc jednak do klimatu, warunków oraz intensywności w nieco innym stylu.
  
Ósma część nie posiada jeszcze daty premiery. Tytuł powinien się pojawić pod koniec 2021 roku lub na początku 2022.
 
 
 
 
Grafika główna pochodzi z Resident Evil 2 Remake z 2019 roku.

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80