dodano: 2021-04-06 08:00:01

Zdjęcia na planie drugiego sezonu serial Wiedźmin od platformy Netflix, oficjalnie zakończone. Jest zwiastun z planu!

Zdjęcia na planie drugiego sezonu serial Wiedźmin od platformy Netflix, oficjalnie zakończone. Jest zwiastun z planu!
22°
0

Zdjęcia na planie drugiego sezonu serial Wiedźmin od platformy Netflix, oficjalnie zakończone. Jest zwiastun z planu! Premiera kolejnego sezonu w tym roku.

Kolejny sezon serialu Netflixa o tytule Wiedźmin, opartego na powieści Andrzeja Sapkowskiego to jedna z produkcji, której pandemia koronawirusa nie oszczędziła. Już dwa razy zdjęcia na planie filmowym były przerywane, a aktorzy i pozostała ekipa nie mogła pracować. Do tej pory nic nie wskazywało na szybkie zakończenie zdjęć. Nie mieliśmy też filmowych zapowiedzi nadchodzącego sezonu, oprócz prezentacji potworów z sezonu pierwszego, z cyklu Bestiariusz. A jednak! Netflix potwierdził właśnie zakończenie zdjęć do drugiego sezonu. 

Przeczytaj również: Szkice i grafiki koncepcyjne zapowiadają jeszcze więcej mroku w drugim sezonie serialu Wiedźmin Netflixa! Elfy, gobliny, krasnoludy...

Na potwierdzenie tej dobrej wiadomości otrzymaliśmy oficjalny zwiastun filmowy, w którym oprócz postaci, aktorów odtwarzających główne role, pojawiły się inne ciekawe informacje. Wiemy zatem, że zdjęcia do Wiedźmin: sezon 2 kręcono w  w 15 różnych miejscach. Wzięło w nim udział 89 aktorów i ponad 1200 członków innej ekipy. Praca na planie nadzorowała  showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich.

To, że zdjęcia na planie kolejnego sezonu serialu ekipa Netflixa ma już za sobą, nie znaczy niestety, że serial otrzymamy już za moment. Na razie nie znamy nawet przybliżonej daty premiery, oprócz tego, że ma ona nastąpić w tym roku. Teraz rozpocznie się żmudna praca w postprodukcji. Miejmy nadzieję, że tą nie przerwie żadna pandemia. 

Premiera drugiego sezonu serialu Wiedźmin ma nastąpić w tym roku. Nie znamy oficjalnej daty. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama