dodano: 2021-04-07 07:10:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Jakie zmiany w Mass Effect Legendary Edition zostały wprowadzone? Co dokładnie ulegnie usprawnieniu i poprawkom?

Autor: AnoX
Jakie zmiany w Mass Effect Legendary Edition zostały wprowadzone? Co dokładnie ulegnie usprawnieniu i poprawkom?
20°
0

Electronic Arts zdradziło zmiany w Mass Effect Legendary Edition, wpływające na rozgrywkę oraz usprawnienia komfortu rozgrywki. Co zdecydowano się poprawić?

  • Zmiany w Mass Effect Legendary Edition maja zapewnić fanom lepsze doświadczenie.
  • Najwięcej poprawek i modernizacji dotknęło pierwsze Mass Effect.
  • Mass Effect 2 i 3 nie odbędą się jednak bez usprawnień oraz ogólnego ujednolicenia.
  • Zmiany dotkną walki, Mako, balansu czy punków doświadczenia.

Twórcy nadchodzącego odświeżenia trylogii Mass Effect, zdecydowali się ogłosić jak mocno zamierzają zmodyfikować rozgrywkę w poszczególnych odsłonach. W pierwszym Mass Effect wprowadzone zostanie doprecyzowanie precyzji strzelania, bazującej oryginalnie na rzutach kośćmi i tego typu rozwiązaniami.

Kamera będzie się podczas celowanie widocznie przybliżać oraz usprawnić celowanie automatyczne. Poprawiono wyważenie zdolności, zmieniono rozrzut, przemodelowano bieganie oraz zarządzanie ekwipunkiem.

Przemodelowano także M-35 Mako, stającego się znacznie przyjemniejszym i skuteczniejszym w obsłudze z szybszymi tarczami regenerującymi się i zmienionymi dopalaczami.

Przeczytaj również: Electronic Arts i Microsoft szykują hit dla abonentów Xbox Game Pass? Wybranym tytułem ma być...

Wszystkie gry będą posiadać indywidualne rozkazy, poprawiono balans i system osłon, lepsze nagradzanie poprzez punkty doświadczenia oraz ujednolicenie funkcjonowania trylogii i naszych doświadczeń.

Sporo uwagi poświęcono na wyważenie Galaktycznej Wojny w Mass Effect 3, a także całej kwestii wzmacniania swoich sił i pozyskiwania sojuszników w walce. Z racji wielu zewnętrznych czynników, konieczne było zmienienie balansu oraz postawienie na nieco inne aspekty.

Mass Effect Legendary Edition ma zadebiutować 14 maja 2021 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X i Xbox Series S.


źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/mass-effect/mass-effect-legendary-edition/news/gameplay-calibrations

Komentarze (0):
Reklama
Reklama