dodano: 2018-08-01 14:45:02
PC

Zniw Adventure, klasyczna, kolorowa i rodzima przygodówka na Steam

Zniw Adventure, klasyczna, kolorowa i rodzima przygodówka na Steam
14°
3

Zniw Adventure, przygodowa gra point & click z elementami edukacyjnymi i nagrodami do odblokowania ma już swoje miejsce na platformie Steam, gdzie można ją dodawać do listy życzeń.
 
O grze, której twórcą jest niezależne, dwuosobowe studio Azure Mountain wspominaliśmy już przy okazji głosowania na Steam Greenlight. Dziś już projekt zmierza ku końcowi, by niebawem cieszyć grono fanów gier przygodowych, nie tylko klasycznością wykonania, śliczną, rysunkową grafiką, sporą dawką humoru, brakiem przemocy, kilkoma lokacjami do zwiedzania, mnóstwem sympatycznych dinozaurów, ale i dostępem do edukacyjnej encyklopedii, opisującej napotkane prehistoryczne stworzenia, przedmioty czy miejsca.
 
A przyjdzie się nam wcielić w sympatyczną dinozaurkę o słabej orientacji w terenie i ciętym języku, imieniem Zniw, która w poszukiwaniu prezentu dla mamy zawędrowała zbyt daleko i zgubiła drogę do swego rodzinnego miasteczka Wajapulki. Desperacko poszukując drogi powrotnej do domu, niechcący wpada w sam środek afery w sąsiedniej wiosce, z której trzeba ją oczywiście wyplątać.
 
Gra przeznaczona jest dla całej rodziny, nie posiada ograniczeń wiekowych, gdyż nie znajdziemy w niej wulgaryzmów, ani scen przemocy, a twórcy przygotowali dla graczy możliwość odblokowania nagród, takich jak grafiki koncepcyjne czy mini gry. 
 
Przypominamy, że dostępna jest wersja demonstracyjna, którą znajdziecie w tym miejscu.
 
Zniw Adventure zadebiutuje na Steam w wersji na PC i Linux. 

Polub profil na Facebooku

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2018-08-02 12:59:02

Edukacja poprzez gry to super sprawa. Sam mam trójkę dzieci więc coś o tym wiem ;) U nas póki co rządzi LEGO Star Wars oraz Rayman Adventures i Origins :D

avatar agusia16
dodano: 2018-08-01 18:27:42

Jeśli łączą edukacje z przygodówką czy też na odwrót, to zapewne tak Damianie :) Zniw Adventure robi to w fajny sposób :)

avatar PanDamian
dodano: 2018-08-01 17:54:10

Czy jest jeszcze miejsce na gry edukacyjne?

Reklama
Reklama