dodano: 2021-06-03 07:10:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Zombie w Watch Dogs Legion! 2. aktualizacja z trybem Legion Umarłych trafiła na PC-ty!

Autor: AnoX
Zombie w Watch Dogs Legion! 2. aktualizacja z trybem Legion Umarłych trafiła na PC-ty!
15°
0

Zombie w Watch Dogs Legion to dopiero początek zaskoczeń, które wprowadził Ubisoft w aktualizacji 2. z trybem Legion Umarłych.

Francuski gigant zdecydował się rozszerzyć swoją ostatnią odsłonę Watch Dogs, stawiając na nową dawkę treści, obejmującej wszystkie platformy, choć w nieco inny sposób.

Zapoznaj się również z: TechlandGG (Gamers and Goodies), czyli jak Techland tworzy coś więcej niż tylko miejsce dla fanów

Druga duża aktualizacja oznaczona numerkiem 4.5 wprowadza Legion Umarłych, czyli zupełnie nowy tryb zabawy dostepny póki co na komputerach osobistych w ramach alfa testów/ Tryb PvE skupi się na walce z zombie, oferując roguelite'ową rozgrywkę z nieustannym zagrożeniem dla pojedynczych czy dla czterech graczy w modelu współpracy.

Celem Legionu Umarłych jest dotarcie do punktu ewakuacji, w czym pomoże nam cały pakiet broni oraz gadżetów, w tym spiderbota czy wieżyczkę.

Darmowa kampania oferuje graczom także 2. operację taktyczną - Projekt Omni, oferującą dynamikę oraz cały pakiet wyzwań i misji, skupionych na infiltracji. Celem jest odnalezienia urządzenia Optik, wpływającego negatywnie na mózgi londyńczyków.

Ponadto na konsolach nowej generacji będziemy mogli zapoznać się z rozgrywką w 60 klatkach na sekundę na konsolach nowej generacji, zabawę międzygeneracyjną oraz bezpośrednie ścieżki do wielu nagród.

Twórcy zdecydowali się dodać także opcje dostępności, obejmujące sterowanie oraz dźwiękowe wskazówki.

Watch Dogs Legion ukazało się 29 października 2020 roku na komputery osobiste (w tym Ubisoft+), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series XXbox Series S oraz Google Stadia.

 

 


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama