dodano: 2021-04-18 07:05:02

Zwiastun 4 sezonu serialu Castlevania - To będzie wielki finał całej historii!

Autor: AnoX
Zwiastun 4 sezonu serialu Castlevania - To będzie wielki finał całej historii!
30°
0

Zwiastun 4 sezonu serialu Castlevania wyciekł w sieci, przy okazji ujawniając fanom, że będzie to ostatnia opowieść z serii dla Netflixa!

W sieci pojawił się zwiastun kolejnego sezonu serialu animowanego Castlevania, który ma w przyszłym miesiącu zagościć na platformie Netflix!

4. sezon Castlevania będzie ostatnim!

Właściciele platformy zdecydowali się ogłosić, że będzie to ostatni epizod serii, stanowiący wielkie zamknięcie zarysowanej historii oraz losów Trevora Belmonta, Carmilli oraz Alucarda.

Zapoznaj się także z: Opinia o Junkyard Simulator First Car, niezłej wersji Prologue 2 ciekawego symulatora

Ile odcinków będzie posiadał 4. sezon Castlevania od Netflix?

Warren Ellis oraz jego ekipa dotychczas zadowolili fanów trzema seriami, najnowsze czwarta ma się składać z 10 odcinków.

Co dalej a animacją Castlevania?

Zgodnie z doniesieniami Netflix planuje dzięki współpracy z Konami rozbudować świat przedstawiony, przy czym udziału w procesie ma nie kontynuować wspomniany Ellis. Powodem mają być oskarżenia dotyczące wykorzystywania seksualnego.

Przeczytaj także: OXENFREE II: Lost Signals, zwiastun i karta na Steam. Nadciąga kontynuacja przygodówki ze zjawiskami paranormalnymi

Data 4 sezonu serialu Castlevania

4 sezonu serialu Castlevania zadebiutuje 13 maja 2021 roku na Netflixie.

 

 


źródło: https://deadline.com/2021/04/castlevania-canceled-end-season-4-premiere-date-netflix-new-series-universe-1234735439/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama