dodano: 2021-03-18 12:00:01

Zwiastun fabularny Returnal, SAMURAI SHOWDOWN na Xboxy, Star Dynasties we Wczesnym Dostępie - Krótkie Info!

Autor: AnoX
Gra: Returnal
Zwiastun fabularny Returnal, SAMURAI SHOWDOWN na Xboxy, Star Dynasties we Wczesnym Dostępie - Krótkie Info!
11°
0

Zwiastun fabularny Returnal, SAMURAI SHOWDOWN na Xboxy, Star Dynasties we Wczesnym Dostępie. Więcej w Krótkie Info!

Sony opublikowało zwiastun fabularny nadchodzącej gry Returnal, mającej zagwarantować graczom nowy pomysł i podejście oferowane przez ekipę Housemarque.

 

SAMURAI SHOWDOWN oficjalnie zagościło na konsolach Xbox Series X oraz Xbox Series S, gdzie chociażby w przypadku pierwszego sprzętu możemy liczyć na aż 120 klatek na sekundę!

 

We wtorek do Wczesnego Dostępu na Steam trafiła gra Star Dynasties, propozycja mająca zagwarantować graczom niezwykle połączenie gry fabularnej oraz strategii.

 

Przeczytaj też: Evil Inside, psychologiczny horror, którego premiera już za kilka dni, jest już dostępny w wersji demonstracyjnej na Steam

 

Sony w ramach PlayStation Indie Day udostępniło informację o dacie premiery gry Armature Studio, ekipy deweloperskiej, odpowiedzialnej z Where the Heart Leaders.

 

We Are The Caretakers doczekało się ogłoszenia daty wejścia projektu do Wczesnego Dostępu na Steam, gdzie powalczymy o przyszłość zagrożonych gatunków.

 

Podczas The MIX zademonstrowano zupełnie nowy materiał wideo koncentrujący się na rozgrywkę z nadchodzącego fabularnego puzzlera - Fire Tonight.

 

Przeczytaj też: Oto data premiery Zahartowani przez Pustkowia, najnowszego dodatku do karcianki Hearthstone!

 

Empire of Ember doczekało się daty zakończenia Wczesnego Dostępu na Steam, co ma nastąpić już na sam koniec marca 2021 roku.

 

Zupełnie inaczej sytuacja ma się z First Class Trouble, które zagości właśnie we Wczesnym Dostępie na Steam już od 8 kwietnia 2021 roku.

 

Godstrike to zupełnie nowa gra niezależna studia OverPowered Team oraz wydawcy Freedom Games, które już od 15 kwietnia 2021 roku na Switchu oraz na komputerach.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama