dodano: 2019-01-17 16:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Zwiastun fabularny Tom Clancy's The Division 2

Autor: nocarz
Zwiastun fabularny Tom Clancy's The Division 2
13°
0

W sieci pojawił się zwiastun fabularny Tom Clancy's The Division 2. Do premiery pozostało około 2 miesięcy, a autorzy rozkręcają kampanię promocyjną na dobre.
 
Zwiastun fabularny przedstawia jak przedstawia się rzeczywistość Stanów Zjednoczonych po apokalipsie spowodowanej śmiertelnym wirusem. Dowiadujemy się, że Amerykę trawi wojna domowa, a o władzę walczą trzy frakcje. Są wśród nich hieny cmentarne, sekty religijne oraz naziści. Frakcje są bezlitosne, grabią i mordują niewinnych. Wszystkie też walczą przede wszystkim między sobą jednak ich wspólnym wrogiem jest Division, których agenci walczą o przywrócenie porządku i sprawiedliwości.
 
The Division 2 pojawi się 15 marca na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Ponadto twórcy zachęcają do uczestniczenia w beta testach od 7 do 11 lutego. Będą to testy zamknięte, w których udział mogą wziąć ci, którzy zamówili swoją kopię przedpremierowo. Jednakże do testów mogą się zgłosić też inni fani i liczyć na łut szczęścia, że zostaną wybrani do grupy testerów.
 
Niestety ta odsłona The Division nie będzie dostępna na Steamie, a wyłącznie na Uplay i w Epic Games Store.
 
Strona zapisów do beta testów
 

Komentarze (0):
Reklama