The Division 2: 11. sezon jest już dostępny! Gracze otrzymali m.in. nowe cele, bronie czy wydarzenia

lubiegrac news The Division 2: 11. sezon jest już dostępny! Gracze otrzymali
The Division 2: 11. sezon jest już dostępny! Gracze otrzymali m.in. nowe cele, bronie czy wydarzeniaMaciej Gaffke | 1 marca 2023, 15:20

Ubisoft niedawno ujawniło szczegóły 11. sezonu, który rozpoczął się w The Division 2. Do rozgrywki wprowadzono nowe cele do zlikwidowania oraz zawartość, która powinna dostarczyć sporo zabawy wielbicielom produkcji.

The Division 2 wzbogaciło się o 11. sezon, który został zatytułowany Rządy Ognia. Nowa zawartość składa się z 5 nowych celów do zlikwidowania, kilku broni, a także 4 lig i wydarzeń. Poza tym twórcy wprowadzili kilka zmian, poprawiających rozgrywkę.

Zapoznaj się także z: Forspoken gwoździem do trumny Luminous Productions. Studio łączy się ze Square Enix!

Ubisoft wyznaczyło w 11. sezonie 5 celów do zlikwidowania. Dwa z nich zostały udostępnione pod koniec lutego. Gracze muszą zmierzyć się z przeciwnikami o pseudonimie Klocek i Bantam. Następny cel – Przeklęty – trafi do gry w marcu, a kolejny – Cioteczka – w kwietniu. Ostatecznym wrogiem do eliminacji będzie Zachary „Komin" Beattie, który pojawi się po pokonaniu poprzednich celów.

Razem z celami pojawią się ligi. Liga Klocka jest dostępna już od lutego. W marcu pojawi się liga Bantama oraz Przeklętego, a w kwietniu liga Cioteczki. Ubisoft przygotowało także wydarzenia globalne: Zmiana Polaryzacji, Reanimacja, Hollywood, Złota Kula. Pierwsze wydarzenie już się rozpoczęło, drugie ruszy w marcu, a trzecie i czwarte w kwietniu.

Wśród nowych broni znajduje się Sacrum Imperium, czyli odmiana karabinu G28 Marksman. Jeśli gracze mają przepustkę 11. sezonu, to mogą zdobyć nowe wyposażenie, stroje, broń i kilka innych niespodzianek. Nowe stroje będą również do zdobycia podczas wizerunkowego wydarzenia Niezbędna Taktyka.

The Division 2 zadebiutowało 15 marca 2019 roku. Gra jest dostępna na Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://insider-gaming.com/the-division-2-season-11-is-finally-available/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners