Scott Whiskers in: the Search for Mr. Fumbleclaw z datą premiery i wersje demonstracyjną na Steam

lubiegrac news Scott Whiskers in: the Search for Mr. Fumbleclaw z datą premiery i wersje demonstracyjną na Steam
Scott Whiskers in: the Search for Mr. Fumbleclaw z datą premiery i wersje demonstracyjną na SteamAgata Dudek | 5 lutego 2024, 19:00

Już niedługo, bo za nieco ponad miesiąc swoją premierę będzie mieć kolejna przygodówka niezależna, która obecnie jest do sprawdzenia w wersji demonstracyjnej na platformie Steam. Mowa o przygodówce Scott Whiskers in: the Search for Mr. Fumbleclaw, barwnej i pełnej zagadek grze w rysunkowym stylu. 

Scott Whiskers in: the Search for Mr. Fumbleclaw jest to tytuł stworzony i wydany dzięki niezależnemu studiu Fancy Factory, które ogłosiło datę premiery swojej przygodówki, której debiut już bardzo niedługo. Zanim gra zadebiutuje można sprawdzić ją w wersji demonstracyjnej na Steam. Przy okazji ogłoszenia daty debiutu tegoż projektu, zyskał on także zwiastun. 

Zapoznaj się także z: Mission: Impossible – Dead Reckoning na SkyShowtime już w lutym

Scott Whiskers in: the Search for Mr. Fumbleclaw to gra zarówno klasyczna, jak i nowoczesna, w stylu "wskaż i kliknij", która opowiada o kotach, ale nie tylko. Została stworzona w duchu klasycznych przygodówek, takich jak Monkey Island czy Broken Sword. W grze przyjdzie nam odwiedzić wiele kolorowych, szalonych, a nawet niebezpiecznych miejsc, poznając przy okazji wiele szalonych postaci. Nie braknie także, jak twierdzą twórcy, trudnych zagadek. 

W grze, o której mieliśmy okazję już pisać na stronie, dołączamy do Scotta, by znaleźć się w misji odnalezienia pana Fumbleclawa, czyli kota i doprowadzenie historii futrzanego przyjaciela do szczęśliwego końca.

Przeczytaj również:

Będą także inni futrzani przyjaciele, jak Buddy, wierny owczarek niemiecki, który ma obsesją na punkcie drobnoziarnistego żwirku dla kotów, a także szczur Bob, chomik Mr. Snuggels, ale i bezimienny, niezwykle niebezpieczny i zabójczy – Chihuahua. Najważniejszą postacią jest natomiast Fumbleclaw, wieloletni mistrz legendarnego konkursu kociej piękności „Ricky's Finest”, który w niewytłumaczalny sposób zniknął i trzeba go odnaleźć. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na Steam i GOG. Premiera przewidziana jest 21 marca 2024 roku. 

Karta na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

123456789
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners