Co będzie się działo podczas DevGAMM Gdańsk 2024? Poznaliśmy punkty programu wydarzenia!

lubiegrac giełda Co będzie się działo podczas DevGAMM Gdańsk 2024? Poznaliśmy punkty programu wydarzenia!
Co będzie się działo podczas DevGAMM Gdańsk 2024? Poznaliśmy punkty programu wydarzenia!Tamer Adas | 5 lutego 2024, 13:30

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, co będzie się działo podczas DevGAMM Gdańsk 2024. Odbywające się w tym miesiącu wydarzenie zgromadzi wielu uznanych deweloperów do Trójmiasta, gdzie spodziewać się można wielu atrakcji.

DevGAMM, prestiżowa konferencja poświęcona branży gier, powraca do Amber Expo w Gdańsku na swoją drugą edycję. W trakcie udanej inicjatywy z ubiegłego roku, zgromadzono przeszło 550 profesjonalistów z 38 krajów. Tegoroczne wydarzenie zapewni dwa dni pełne sesji i dyskusji panelowych z udziałem aż 50 prelegentów w 10 ścieżkach tematycznych.

Przeczytaj też:

 

Wśród występujących znajdziemy takie osobistości jak Nickole Li z Mojang Studios, Ismael Gelabert z Gameloft, Katleen Evers z Pingle Game Studio, Dino Patti z coherence, Neha Joshi z Metacore, czy Attila Szantner z Massively Multiplayer Online Science, co zapowiada niezwykle inspirujące spotkania. Uczestnicy będą mieli okazję do osobistych oraz online spotkań biznesowych za pośrednictwem systemu PINE.

Konferencja zaoferuje również inicjatywy towarzyszące, takie jak Digital Vikings Awards, Game Showcase, Public Pitch czy Game Roast. Dostarczą one możliwość prezentacji swoich gier i nawiązania biznesowych kontaktów. Dodatkowo, produkcje z krajów bałtyckich będą prezentowane w wydarzeniu wspieranym przez Valve na platformie Steam od 27 lutego do 1 marca.

Na osoby poszukujące pracy w branży czeka Career Hub, a dla tych pragnących emocji - DevGAMM Quest z szansą na wygranie cennych nagród. Nie zabraknie również loterii ostatniego dnia konferencji, zachęcającej do udziału i interakcji.

DevGAMM Gdańsk 2024 odbędzie się w terminie 28 - 29 lutego 2024 roku w AmberExpo w Gdańsku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners