Dostępna jest sierpniowa oferta dla posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass!

lubiegrac news Dostępna jest sierpniowa oferta dla posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass!
Dostępna jest sierpniowa oferta dla posiadaczy abonamentu Xbox Game Pass!Kamil Adas | 2 sierpnia 2023, 22:00

Microsoft we wczorajszym dniu przygotował dla nas kolejną porcję informacji. Tym razem dowiedzieć się możemy o nowe sierpniowej ofercie dla posiadaczy Xbox Games Pass, która już jest dostępna dla was. Co tym razem ciekawego znalazło się w ofercie?

Trwa już druga połowa wakacji, a wraz z nimi Microsoft poinformował nas o świetnej informacji. Mowa tu o nowej sierpniowej ofercie dla wszystkich posiadaczy płatnej przedpłaty Xbox Game Pass, w której tym razem znajdziemy kilka ciekawych pozycji.

Zapoznaj się z: Stars In The Trash, klasyczna przygodówka o znudzonym swoim życiem kocie z wersję demonstracyjną na Steam

W tym miesiącu gracze mogą pozyskać, aż +6 tytułów. Wśród nich dostępna jest spora różnorodność gatunkowa, dzięki czemu z pewnością znajdziecie cos dla siebie. Co więcej, tytuły możliwe będą do pobrania w czasie wahającym się między 1 sierpnia, a 15.

Dodatkowo takie tytuły, jak PUBG Battlegrounds, Phantasy Star Online 2, Neverwinter oraz Microsoft Flight Simulator World Update XIV otrzymały aktualizację DLC oraz możliwość odebrania w poszczególnych grach wielu świetnych bonusów. 

Ponadto wspomnieć, także musimy, że niestety już od 15 sierpnia 2023 roku takie produkcje, jak Death Stranding, Edge of Eternity, Midnight Fight Express oraz Total War: Warhammer III nie będą już dostępne dla was do pobrania do swoich bibliotek.

Nowości w Xbox Game Pass w sierpniu 2023

  • Celeste [Chmura, Xboxy, komputer]
  • A Short Hike [Chmura, Xboxy, komputer] – od 3 sierpnia
  • Broforce Forever [Chmura, Xboxy, komputer] – od 8 sierpnia 
  • Limbo [Chmura, Xboxy, komputer] – od 9 sierpnia
  • Airborne Kingdom [Chmura, Xboxy, komputer] – od 10 sierpnia
  • Everspace 2 [Chmura, Xboxy, komputer] – od 15 sierpnia

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/08/01/game-pass-august-2023-wave-1-announce/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners