Nowe fragmenty z rozgrywki Gray Zone Warfare zapowiadają potencjalnie niezły start Wczesnego Dostępu

lubiegrac news Nowe fragmenty z rozgrywki Gray Zone Warfare zapowiadają
Nowe fragmenty z rozgrywki Gray Zone Warfare zapowiadają potencjalnie niezły start Wczesnego DostępuTamer Adas | 31 marca 2024, 07:15

W sieci pojawił się nowy, pory fragment rozgrywki z obiecująco prezentującej się gry Gray Zone Warfare, gracze mają okazję ujrzeć 23-minuty materiału z rozgrywki, zapowiadającej się naprawdę efektownie na wielu poziomach.

Niezależne studio MADFINGER Games, a.s. zdecydowało się zaprezentować spory, aż 23-minutowy fragment rozgrywki z obiecująco prezentującej się strzelanki Gray Zone Warfare. Nowy materiał zdaje się potwierdzać, że fani realistycznych strzelanek mogą liczyć na ciekawą propozycję.

Zapoznaj się również z: Już w maju Endswell Medical rozpocznie swoje wielkie eksperymenty! Kiedy Undead Inc. zaliczy premierę?

Deweloperzy jakiś czas temu zdecydowali się oficjalnie zaprezentować ładnie wyreżyserowany scenariusz potyczki, jaka odbyła się pomiędzy graczami a między innymi sztuczną inteligencją. Deweloperzy zdecydowali się ukazać spokojniejszy przebieg, ukazując działania z różnych perspektyw.

Gracze mają okazję ujrzeć, jak przebiega zabawa na terenach poza oraz ściśle miejskich, gdzie niekiedy detale mogą decydować o tym, czyja postać zostanie trafiona czy nawet wyeliminowana.

Co prawda przebitki prezentują dość klasyczne tego typu sceny, niemniej kolejny gracz na rynku realistycznych strzelanek ukazuje, że mamy do czynienia z naprawdę potencjalnie niezłym graczem, mogącym uczynić rywalizację o fanów jeszcze atrakcyjniejszą.

Wczesny Dostęp Gray Zone Warfare ma wystartować w 2024 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners