Dziś Wargaming obchodzi swoje okrągłe 25-lecie działalności!

lubiegrac e-sport Dziś Wargaming obchodzi swoje okrągłe 25-lecie działalności!
Dziś Wargaming obchodzi swoje okrągłe 25-lecie działalności!Tamer Adas | 2 sierpnia 2023, 15:25

W dniu dzisiejszym Wargaming obchodzi swoje okrągłe 25-lecie działalności, w związku z czym autorzy przygotowali szereg atrakcji oraz prezentów dla fanów, za których sprawą spółka osiągnęła tak wielki rynkowy sukces!

Równo dwadzieścia pięć lat temu Wargaming rozpoczął swoją działalność, na przestrzeni lat wydają 20 gier, które z mniejszym czy większym sukcesem ukształtowały się w historię całej marki. W tym czasie firma stała się gigantem rynku wieloosobowego, błyszcząc ze swoimi tytułami takimi jak World of Tanks czy World of Warships.

Wargaming w związku z tym wydarzeniem zdecydował się od dziś do 8 sierpnia rozpocząć wyjątkowe atrakcje na Steamie oraz wyjątkową wyprzedaż, obejmującą liczne pakiety, dekoracje oraz dni konta premium dostępne ze sporymi rabatami i zniżkami.

W samym PC-towym WoT-ie gracze mogą liczyć na specjalne atrakcje w związku z 25-leciem, zestawem darmowych i możliwych do zgarnięcia prezentów i niespodzianek. W World of Warships natomiast można liczyć na dedykowane misje oraz nagrody.

Mobilne World of Tanks Blitz doczekało się misji Wargaming kończy 25 lat! z efektownym awatarem i innymi dekoracjami do zgarnięcia, a nie można zapomnieć także o World of Warplanes, gdzie zawarto dedykowane zadania oraz prezenty takie jak emblematy.

Firma zdecydowała się przygotować oraz przekazać aż 250 tysięcy dolarów na rzecz fundacji United24, wspierającej pomoc Ukraińcom oraz zakup sprzętu medycznego skierowanego na tereny dotknięte zmaganiami wojskowymi.

Przeczytaj też: Nietypowe propozycje zakupowe dla gracza w 2023 roku. Na co warto zapolować lub przygotować środki?

W roku 1998, nie mógłbym sobie wyobrazić, że z niewielkiej grup przyjaciół zjednoczonych w miłości do tworzenia gier wideo, urośniemy do firmy odnoszącej sukcesy na całym świecie” – mówi Wiktor Kisły, CEO Wargaming. „Dzisiaj świętujemy nie tylko nasze osiągnięcia, ale także wspólną drogę poprzez branżę gier wideo, naszych utalentowanych pracowników i pełnych pasji graczy. Przed nami nowy rozdział, w którym w dalszym ciągu będziemy tworzyć niezapomniane doświadczenia dla graczy z całego globu. Wszystkiego najlepszego, Wargaming! -

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners