Wystartowała 3 faza Sezonu Odkryć w World of WarCraft Classic z szeregiem nowości, w tym z rajdami

lubiegrac news Wystartowała 3 faza Sezonu Odkryć w World of WarCraft
Wystartowała 3 faza Sezonu Odkryć w World of WarCraft Classic z szeregiem nowości, w tym z rajdamiTamer Adas | 7 kwietnia 2024, 12:10

Wystartowała Trzecia faza Sezonu Odkryć w World of WarCraft Classic, dzięki czemu gracze mają okazję do zapoznania się z szeregiem nowości, takich jak wydarzenie PvE, nowe rajdy dla poziomu 50 czy runy oraz nagrody za zwycięstwa w stariach PvP.

Blizzard Entertainment wprowadziło kolejną, trzecią fazę obowiązującego obecnie Sezonu Odkryć w grze World of WarCraft: Classic, która ponownie dostarcza graczom szereg atrakcji, które zajmą graczy do 50 poziomu postaci. Jednym z tego przykładów jest rajd w Świątyni Atal'Hakkar zatytułowany Zatopiona Świątynia z wyzwaniami dla 20-osobowych zespołów!

Przygotowane wyzwanie to pakiet wielkiej przygody, w ramach której odbędzie się między innymi 8 potyczek z bossami, a w tracie wyprawy nie zabraknie nawet zupełnie nowych wyzwań oraz... drogocennych nagród do zgarnięcia!

Przeczytaj też:

 

Koszmarne Ingerencje to nowe wydarzenie PvE, które wiąże się z portalami snu w Jesionowej Kniei (Ashenvale), Mrocznej Kniei (Duskwood), Zaziemiu (Hinterlands), nie zapominając także o Feralas z rajdem Zatopionej Świątyni (Sunken Temple). W ramach rozgrywki nie zabraknie nowych run przydatnych podczas awansowania oraz nowych nagród za sukcesy w PvP.

Trwający Krwawy Księzyc doczekał się drugiej fazy z kolejnymi wyzwaniami, próbami oraz nagrodami. Activision Blizzard przygotował atrakcje, także i dla osób, które są w tyle z poziomami, serwując bonusy doświadczenia o 100% do poziomu 39 i o 50% na poziomach 40–49.

Gra World of Warcraft Classic ukazała się 27 sierpnia 2019 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners