65 z nowymi materiałami wideo promującymi film. Poznaliśmy elementy na jakich skupili się reżyserzy

lubiegrac newsy filmowe 65 z nowymi materiałami wideo promującymi film. Poznaliśmy
65 z nowymi materiałami wideo promującymi film. Poznaliśmy elementy na jakich skupili się reżyserzyAgata Dudek | 16 marca 2023, 23:05

65 z nowymi materiałami wideo promującymi film. Poznaliśmy elementy, na jakich skupili się reżyserzy. Polska premiera filmu w kinach nastąpi już jutro. 

Premiera utrzymanego w konwencji thrillera science-fiction, od Sony Pictures, filmu o tytule 65, przenoszącego widza w trudny świat dinozaurów, już jutro. A tymczasem w sieci pojawiają się nowe materiały wideo z filmu, krótki filmik z twórcami filmowego projektu, a także ciekawy spot. 

Zapoznaj się również z: Far Cry 5 świętuje swoją 5. rocznicę wydania. Ubisoft zapowiedziało wprowadzenie bardzo wyczekiwanej funkcji do gry

O czym jest 65?

Fabuła thrillera science-fiction o tytule 65, przenosi nas w dystopijną rzeczywistość, a przeszłość, i to 65 milionów lat wstecz. Bohaterem filmu jest pilot Mills, który pewnego dnia rozbija się swoim latającym pojazdem w nieznanym mu miejsce. Szybko okazje się, że znajduje się na planecie Ziemia, ale cofnął się w czasie, trafiając do świata, po którym chodziły wtedy dinozaury. Razem z jedyną ocalałą z katastrofy, dziewczynką o imieniu Koa, będą próbowali przeżyć i jakoś wydostać się z tego miejsca, przede wszystkim walcząc o przetrwanie. 

Obsada 65

W obsadzie filmu 65 znaleźli się: Adam Driver (Ostatni pojedynek, Dom Gucci, Anette) jako pilot Mills, Ariana Greenblatt (Avengers: Wojna bez granic, Gdy sen nie nadchodzi) jako Koa oraz Chloe Coleman (Wyjdź za mnie, Zabójczy koktajl). 

Przeczytaj również: Rycerze zodiaku, film Tomasza Bagińskiego, oparty na japońskiej mandze pokazany na kolejnym zwiastunie

Scenarzystami, reżyserami i producentami filmu są Scott Beck oraz Bryan Woods, mający na swoim koncie horror Ciche miejsce, które wczoraj trafiło na SkyShowtime, Dom strachów czy Nightlight

Kiedy zadebiutuje 65?

Polska kinowa premiera filmu 65 przewidziana jest na dzień jutrzejszy, czyli na 17 marca 2023 roku. 

Zwiastun 65

W sieci pojawiły się materiały promujące tę produkcję. Jednym z nich jest krótki materiał, dostępny w języku polskim, w który reżyserzy, jak i scenarzyści filmu 65, Scott Beck i Bryan Woods opowiadają na co szczególnie mocno lubią stawiać w swoich filmach, i jakie elementy zostały wykorzystane w nadchodzącym już jutro filmie. Poza tym Sony Pictures Entertainment pokazało spot z filmu, z gwiazdami NBA. Obydwa materiały znajdziecie poniżej.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners