7 lat World of Warships na rynku! Wargaming rozpoczął wielkie świętowanie wspólnie ze społecznością

lubiegrac news 7 lat World of Warships na rynku! Wargaming rozpoczął
7 lat World of Warships na rynku! Wargaming rozpoczął wielkie świętowanie wspólnie ze społecznościąTamer Adas | 12 września 2022, 07:15

Minęło 7 lat od kiedy World of Warships zagościło oficjalnie na rynku. Co w związku z tę sytuacją przygotował Wargaming w ramach świętowania rocznicy wieloosobowego hitu?

Oficjalnie rozpoczęło się świętowanie 7-lecia gry World of Warships, jednego z największych sukcesów Wargamingu w historii firmy oraz w ogóle branży gier free to play. Twórcy zdecydowali się z tej okazji przygotować pakiet niespodzianek, jednocześnie zamykając kilka rozdziałów czy Wczesnych Dostępów.

Zapoznaj się również z: Premiera Audictus Champion i Audictus Champion Pro, nowych bezprzewodowych i składanych słuchawek

Gracze dysponujący okrętami na poziomie V oraz wyższych otrzymają dedykowane bonusy oraz super kontenery, zależne od tego, jakimi maszynami dysponujemy. Za ukończone bitwy będziemy mogli otrzymywać specjalne nagrody, jednocześnie otrzymując możliwość zebrania kolekcji „Siedem mórz” ze słynnymi 16. portami.

Wprowadzono minigrę Okręt w natarciu, w zbrojowni znajdzie się szereg nowych przedmiotów, a operacje „The Ultimate Frontier" i "Hermes" oraz nocna "Cherry Blossom”, nie tylko powracają, ale także doczekają się spejclanych ulepszeń, uwzględniających co tygodniowe, a nawet codzienne zadania.

Do pełnej wersji wchodzi oficjalnie osiem brytyjskich pancerników, takich jak chociażby Renown i Indefatigable, wyróżniające się szybkością, celnością działoraz torped, wykorzystywanych z między innymi defensywnym ogniem AA czy zestawami naprawczymi.

W Zbrojowni pojawił się hiszpański niszczyciel Álvaro de Bazán, rozszerzona została konstrukcja amerykańskiego krążownika Puerto Rico, a za ukońćzenie 25 z całych 40 etapów jest niszczyciel kanadyjski Huron.

PC-towe World of Warships jest dostępne na komputerach osobistych. Konsolowe World of Warships Legends zadebiutowało 12 sierpnia 2019 roku na PlayStation 4 i Xbox One.

Więcej informacji o grach z serii World of...

Zarejestrować się do World of Warships (PC) możecie w tym miejscu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners