Eugen Systems, studio odpowiedzialne za Wargame, R.U.S.E. i Act of War, zaprezentowaÅ‚o swój kolejny RTS.
Act of Aggression ma siÄ™ dziać w niedalekiej przyszÅ‚oÅ›ci, i ma czerpać peÅ‚nymi garÅ›ciami z klasycznych RTSów. Zbierasz surowce, opracowujesz technologie, i gromadzisz jednostki do frontalnego, ostatecznego ataku :)
Studia zapowiada, że do dyspozycji bÄ™dzie szeroki wachlarz, różnorodnych jednostek, oraz budowli. Ważne dla rozgrywki bÄ™dÄ… także takie aspekty, jak uksztaÅ‚towanie terenu czy cykl dnia i nocy. Ciekawa, jest natomiast fabuÅ‚a w danej produkcji. Ma to być... polityczny thriller. A w grze multiplayer udziaÅ‚ bÄ™dzie mogÅ‚o brać 40 graczy !!!!
Gra jest jeszcze w fazie alpha, ale już na wiosnę tego roku ruszyć mają otwarte beta testy.
Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu