Aktualizacja 1.61 do Cyberpunka 2077 jest już dostępna! Wprowadzono sporo ulepszeń i naprawiono pojawiające się błędy

lubiegrac giełda Aktualizacja 1.61 do Cyberpunka 2077 jest już dostępna
Aktualizacja 1.61 do Cyberpunka 2077 jest już dostępna! Wprowadzono sporo ulepszeń i naprawiono pojawiające się błędyMaciej Gaffke | 9 listopada 2022, 20:11

Cyberpunk 2077 otrzymało aktualizację 1.61, która wprowadza do rozgrywki sporo zmian, a także naprawia częste błędy. Twórcy ulepszyli takie obszary gry, jak zadania, efekty wizualne czy interfejs użytkownika. 

Co takiego CD Projekt RED zmieniło w Cyberpunku 2077? Polskie studio naprawiło między innymi błąd, który uniemożliwiał ukończenie niektórych misji (Rozbój w toku w Northside, Rancho Coronado, Coastview i Badlandach), mimo wypełnienia ich celu. 

Zapoznaj się także z:

 

Kolejnym błędem, który został rozwiązany, są znikające dowody w Rozboju w toku w Charter Hill. Przez to nie można było ukończyć tego zadania. CD Projekt RED naprawiło także usterkę, mogącą dezaktywować wszystkie skrytki. Sprawiało to, że nie można było robić postępów w różnych kontraktach.

Natomiast w efektach wizualnych dodano np. różne kolory i kształty parasoli, które będą noszone przez NPC-ów w Night City. Udało się też naprawić usterkę, która powodowała wypadnięcia postaci poza mapę, a także ustabilizowano pozycję obiektów, pływających wcześniej po mapie lub źle rozmieszczonych.

Z  kolei poprawa interfejsu jest widoczna między innymi w Szybkiej i wściekłej. Wcześniej gracze znajdowali się na 1. pozycji, chociaż w rzeczywistości zajęli 2. miejsce.  Całą listę ze zmianami, jakie wprowadziła aktualizacja 1.61, można znaleźć bezpośrednio na internetowej stronie Cyberpunka 2077. 

Popularny ostatnio Cyberpunk 2077 zadebiutował niemalże 2 lata temu: 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia. 

Studio CD Projekt RED (w ramach grupy CD Projekt) to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.cyberpunk.net/pl/news/46423/aktualizacja-1-61-lista-zmian

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners