Nowa aktualizacja Air Superiority trafiła do War Thunder z nowoczesnymi maszynami wojennymi

lubiegrac news Nowa aktualizacja Air Superiority trafiła do War Thunder z nowoczesnymi maszynami wojennymi
Nowa aktualizacja Air Superiority trafiła do War Thunder z nowoczesnymi maszynami wojennymiTamer Adas | 21 grudnia 2023, 17:05

Zupełnie nowa aktualizacja Air Superiority oficjalnie trafiła do War Thunder, dzięki czemu gracze mają okazję pozyskać oraz pokierować nowoczesne maszyny, na czele z samolotami oraz efektownie prezentującymi się prototypami.

Studio Gaijin Entertainment w ostatnich dniach zdecydowało się zaoferować graczom zupełnie nową aktualizację Air Superiority, w ramach której gracze mogą liczyć na zestaw wyjątkowych maszyn, znanych z nowoczesnego frontu walki wojennej. Fani wojskowości będą mogli dodać do swojej kolekcji między innymi Su-27, JAS39 Gripena czy F-15.

Zapoznaj się również z: Top 10 seriali Netflix, w kolejnym tygodniu na podium 1670, Kicia Kocia oraz Zołza

W ramach nowości nie zabrakło także przestrzeni dla nowych czołgów oraz prototypów, takich jak Leopard 2A7V, VT-4A1, Challenger 3, T-90M, M1A2 SEP V2 TUSK II i Strv 122B+.

Zupełnie nowe wojenne starcia odbywać się będą na mapie do starć powietrznych Wulkaniczna Dolina, która bazuje na charakterystykę krajobrazu Kamczatki. Autorzy w ten sposób mogą podbić dodatkowo efekty ognia, które zdecydowano się usprawnić.

Ósmą generację opancerzonych pojazdów otworzą T90M, M1A2 SEP2 czy też 2A7V. Ba autorom udało się wprowadzić Challengera 3, który oficjalnie w produkcji znajdzie się dopiero w 2024 roku!

Wieloosobowy War Thunder ukazał się na komputerach osobistych, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners