Rozwijane we Wczesnym Dostępie Timemelters zabiera graczy do świata wojowniczych wiedźm

lubiegrac news Rozwijane we Wczesnym Dostępie Timemelters zabiera graczy do świata wojowniczych wiedźm
Rozwijane we Wczesnym Dostępie Timemelters zabiera graczy do świata wojowniczych wiedźmTamer Adas | 21 grudnia 2023, 14:10

Niezależna gra Timemelters znajduje się obecnie we Wczesnym Dostępie, w ramach którego zespół Autoexec Games wprowadza kolejne nowości oraz atrakcje, które społeczność będzie mogła docenić teraz oraz w przyszłości.

Kanadyjski zespół Autoexec Games od kilkunastu miesięcy stara się rozwijać swoją grę TimeMelters, poprzez którą gracze mają okazję wcielić się w potężną wiedźmę mierzącą się z licznymi potworami oraz monstrami, które zagrażają wielu ludziom. W taktycznej grze akcji odnajdziemy spore pole do zabawy liczną magią.

Zapoznaj się również z: Melvor Idle, trzecia darmowa gra od Epic Games Store już do odebrania

Fani mogą już teraz zapoznać się z szeregiem mechanik, które inspirowane były Orcs Must Die oraz sukcesem, jaki ta marka zbudowała sobie na przestrzeni kilku dobrych lat. Obecnie w innych okolicznościach można samodzielnie lub w ramach współpracy, zmierzyć się z falami wrogich jednostek.

Dynamicznej walce towarzyszyć będzie szereg opcji manipulacji otoczeniem oraz licznymi okazjami, jakie zdecydowano się przygotować w ramach licznych oraz różnorodnych zadań z określonymi celami do zaliczenia.

Już teraz zapoznać się możemy z nowym zwiastunem okazującym rozgrywkę oraz z przeszło 15 godzinami rozgrywki, która jest już dostępna w ramach Wczesnego Dostępu na Steamie.

Timemelters trafiło 22 października 2022 roku na komputerach osobistych do Wczesnego Dostępu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners