Niezależne Card Detective zadebiutowało na Steamie w kryminalno-karcianym stylu!

lubiegrac news Niezależne Card Detective zadebiutowało na Steamie w kryminalno-karcianym stylu!
Niezależne Card Detective zadebiutowało na Steamie w kryminalno-karcianym stylu!Tamer Adas | 21 grudnia 2023, 10:20

Kilka dni temu chińska gra Card Detective zadebiutowała na Steamie, gdzie gracze będą mogli zmierzyć się z niezwykłą sprawą kryminalną, posługując się... kartami do jej rozwiązania! Czego gracze mogą się spodziewać po tym projekcie?

15 grudnia oficjalnie na Steamie zadebiutowała nowa, chińska gra przygotowana przez studio MuccyGames. Zespół przygotował interesującą propozycję o prowadzeniu śledztwach i przesłuchaniach, odbywających się w nietypowy sposób.

Przeczytaj też:

 

Gracze mają okazję wcielić się w młodą dziennikarkę Hazel Gong, która rozpoczyna swoją karierę od ćwiczeń na placu budowy, aby bardzo szybko trafić w sam środek tajemniczej sprawy, wymagającej przeprowadzenia rozbudowanego procesu poszukiwania sprawcy.

Liczne rozmowy oraz wykorzystywane umiejętności zostały przeniesione na karty, aby w ten sposób zaoferować graczom połączenie ciekawej rozgrywki z wiernym podejściem i własnym zacięciem.

Autorzy zadbali również o rozbudowany pakiet kart ofensywnych czy analitycznych, tak aby zachęcić grających do rozsądnego podejścia, bawienia się mechanikami oraz systemami, składającymi się na niezwykłą sprawę!

Card Detective ukazało się 15 grudnia 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners