Aktualizacja Airship Gardening zagościła w Forever Skies z szeregiem nowości i systemem ogrodnictwa!

lubiegrac news Aktualizacja Airship Gardening zagościła w Forever Skies
Aktualizacja Airship Gardening zagościła w Forever Skies z szeregiem nowości i systemem ogrodnictwa!Tamer Adas | 31 marca 2024, 12:05

W sieci zagościła zupełnie nowa aktualizacja Airship Gardening do Forever Skies, dzięki czemu gracze mają okazję zapoznać się z największą aktualizacją w historii Wczesnego Dostępu. Czego gracze mogą się spodziewać po przygotowanych nowościach?

Aktualizacja Airship Gardening w Forever Skies

Studio Far From Home S.A. zdecydowało się wprowadzić kilka dni temu nową aktualizację, dzięki czemu w Forever Skies, fani odnajdą teraz między innymi zaawansowane technologie i systemy ogrodnictwa. Wraz z tę mechaniką pojawia się pakiet zupełnie nowego rozdziału historii.

Przebudowano dotychczasową progresję, aby ta zapewniła lepsze zrozumienie misji oraz ścieżek do jej zrealizowania. Pod pyłem pojawiają się nowe obszary, natomiast do dyspozycji otrzymujemy między innymi szerszy zakres opcji rozbudowania statku.

Zapoznaj się też z: Nowe fragmenty z rozgrywki Gray Zone Warfare zapowiadają potencjalnie niezły start Wczesnego Dostępu

Nowości w aktualizacji Airship Gardening

Airship Gardening jest przyczynkiem dostarczenia nowych miejscówek, takich jak Radio Towers, Overgrown Towers, Gardens czy Lift Locations. Odświeżono interfejs bazując na uwagach graczy, czy zaimplementowano przewlekłe choroby.

Powroty i zmiany w aktualizacji Airship Gardening w Forever Skies

Co prawda nic oficjalnie do rozgrywki nie powraca, ale technologię Intel XeSS zaktualizowano do wersji 1.2, natomiast niemalże od zera przebudowano inwentarz, ab ten stał się atrakcyjniejszy w obsłudze i przechowywaniu między innymi ziaren.

Polska gra Forever Skies trafiła do Wczesnego Dostępu na komputerach osobistych 22 czerwca 2023 roku. Pełna wersja gry pojawi się w późniejszym okresie także na konsole nowej generacji: PlayStation 5Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners