Fallout 76 obchodzi piątą rocznicę, a gracze mogą dołączyć do wielkiego świętowania

lubiegrac news Fallout 76 obchodzi piątą rocznicę, a gracze mogą dołączyć do wielkiego świętowania
Fallout 76 obchodzi piątą rocznicę, a gracze mogą dołączyć do wielkiego świętowaniaTamer Adas | 15 listopada 2023, 12:10

Rozpoczęło się wielkie świętowanie 5 rocznicy gry Fallout 76, w ramach których Bethesda Game Studios zaprasza graczy do wspólnego świętowania oraz zapoznania się z przygotowanymi atrakcjami i niespodziankami.

Bethesda Game Studios do 21 listopada przygotowuje wyjątkowe atrakcje oraz niespodzianki dla graczy, którzy już teraz mogą wziąć udział w wielkim, wyzwaniu urodzinowym. Za skuteczne zaliczenie go, liczyć można na wyjątkowe nagrody.

Przygotowano również codzienne oraz cotygodniowe atrakcje, umożliwiające wygranie między innymi czapeczki imprezowe, dekoracje C.A.M.P., ciasta oraz inne niespodzianki.

Przeczytaj też:

 

W czwartek, 16 listopada o 21:00 rozpocznie się na polskim kanale Bethesdy odbędzie się specjalna transmisja, w której udział wezmą między innymi zaproszeni goście. Nie zabraknie także przypominajki dotyczącej wyjścia z tytułowej Krypty 76 czy też pojedynków z potężnymi bossami.

Poprzez abonamenty Xbox Game Pass oraz Amazon Prime Gaming Bethesda Softworks oferuje szansę zgarnięcia wyjątkowego pakietu na 5. urodziny z elementami C.A.M.P., nakryciem absolwenta VTU czy też pięknej ramki do trybu fotograficznego.

Fallout 76 jest dostępny na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners