Albert Wesker w Resident Evil 4 remake? Obsada aktorska najpewniej potwierdza wcześniejsze plotki

lubiegrac news Albert Wesker w Resident Evil 4 remake? Obsada aktorska najpewniej potwierdza wcześniejsze plotki
Albert Wesker w Resident Evil 4 remake? Obsada aktorska najpewniej potwierdza wcześniejsze plotkiTamer Adas | 10 stycznia 2023, 07:15

Czy Albert Wesker znajdzie się w Resident Evil 4 remake? Obsada aktorska w zasadzie w pełni potwierdza wcześniejsze plotki o obecności tej postaci w odświeżeniu przygotowywanym przez Capcom.

Kolejna odnowiona klasyczna odsłona cyklu Resident Evil zbliża się wielkimi krokami do swojej premiery, tymczasem w sieci pojawiły się najnowsze informacje, które są potwierdzeniem wcześniejszych pogłosek. Obsada aktorska IMDB zdradza jedną z istotniejszych postaci w ramach całej historii marki RE.

Przeczytaj też: Jakie hity AAA mają się ukazać w 2023 roku? Przewiduję, że w tym roku zdecydowanie nie będziemy się nudzić!

 

Za sprawą IMDB udostępniono całą obsadę aktorską, która będzie zaangażowana w przygotowanie odświeżenia zmierzającego już na końcówkę marce. To właśnie za jej sprawą można dowiedzieć się, że w grze znajdzie się Albert Wesker, w którego wcieli się Connor Fogarty.

W przypadku wersji podstawowej ten antagonista pojawił się w zasadzie głównie na chwilę, jednakże w rozszerzeniu Separate Ways, zdecydowanie częściej pojawiał się. Zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami remake ma zawierać nie tylko podstawkę, ale i wspomniane rozszerzenie, oferujące możliwość zapoznania się z nowym rozdziałem historii Ady Wong.

Być może do samej premiery RE 4 remake nie doczekamy się potwierdzenie, jednakże... wiele wskazuje na to, że przygotowywane jest pełniejsze doświadczenie, które w ramach opowieści będzie mocniej powiązane z trzecią oraz piątą odsłoną, rozwijając w ten sposób własne uniwersum.

Nadchodzące odświeżenie Resident Evil 4 remake ma ukazać się w przyszłym roku, 24 marca 2023 na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste, PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/resident-evil-4-remake-cast-list-seemingly-confirms-albert-wesker-for-the-game

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners