Armia Umarłych, jest pierwszy zwiastun horroru w reżyserii Zacka Snydera. Krwiożercze Zombie panoszą się w Las Vegas

lubiegrac news Armia Umarłych, jest pierwszy zwiastun horroru w reżyserii
Armia Umarłych, jest pierwszy zwiastun horroru w reżyserii Zacka Snydera. Krwiożercze Zombie panoszą się w Las VegasAgata Dudek | 26 lutego 2021, 09:50

Armia Umarłych, jest pierwszy zwiastun horroru w reżyserii Zacka Snydera. Krwiożercze Zombie panoszą się w Las Vegas. Premiera filmu pod koniec maja.

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun nadchodzącego horroru, kolejnego o inwazji Zombie, ale w nieco innym, bardziej prześmiewczym stylu. Armia Umarłych wkracza na Netflix już w maju.

Czytaj również: AMC Polska prezentuje oficjalny zwiastun drugiej części 6 sezonu serialu FEAR The Walking Dead. Pojawiły się też nowe zdjęcia

Jest pierwszy zwiastun kolejnego filmu grozy, który wcale nie jest takim częstym zjawiskiem na platformie Netflix. Tym razem użytkownicy Netflixa będą mogli obejrzeć nowy filmowy projekt samego Zacka Snydera o którym Netflix wspominał przy okazji zapowiedzi ambitnego planu na rok 2021 jednego nowego filmu co tydzień. Reżyser, którego film zobaczymy wiosną, ma na swoim koncie film 300, Świt żywych trupów czy Człowieka ze stali.

Armia Umarłych (Army of the Dead) to film z gatunku horrorów, w którym jednak znajdziemy elementy przygodowe, a nawet doszukamy się nieco komediowych czy czarno-komediowych. Jest to oczywiście film brutalny, w którym główną rolę odgrywają Żywe Trupy.

Historia skupia się wokół grupy najemników, którzy postanawiają podjąć się trudnego, nietypowego zadanie. Muszę przemykając się między hordą Zombie, które opanowały miasto Las Vegas, dostać się do wielkiego i wypełnionego kasą bankowego sejfu. Zamierzają bowiem okraść to miejsce, choć jak się zapewne domyślacie, nie będzie to łatwe. 

Reżyserem i zarazem autorem scenariusza, wraz z Joby'em Haroldem, Shay'em Hatten'em jest Zack Snyder.

W obsadzie: Dave Bautista (Blade Runner 2049, Strażnicy Galaktyki), Ella Purnell (Osobliwy dom Pani Peregrine, Cyberszantaż, Czarownica), Garret Dillahunt (Ostatni dom po lewej, To nie jest kraj dla starych ludzi), Ana de la Reguera (Narcos, Klątwa Jessabelle), Theo Rossi (Synowie Anarchii, Projekt: Monster, Luke Cage), Nora Arnezeder (Maniac, Między wierszami), Omari Hardwick (Skazany, Spell, Power), Tig Notaro (Rodzina od zaraz, Dzień z życia blondynki), Hiroyuki Sanada (Wolverine, 47 roninów, Ostatni samuraj, The Ring - Krąg).

Towarzyszą im: Huma Qureshi, Raúl Castillo, Samantha Win, Richard Cetrone i inni.

Premiera filmu na platformie Netflix 21 maja 2021 roku. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners