Zachwycający pokaz rozgrywki z Assassin's Creed Mirage? To może być wielki powrót marki! - PlayStation Showcase 2023

lubiegrac news Zachwycający pokaz rozgrywki z Assassin's Creed Mirage
Zachwycający pokaz rozgrywki z Assassin's Creed Mirage? To może być wielki powrót marki! - PlayStation Showcase 2023Tamer Adas | 24 maja 2023, 22:45

W trakcie PlayStation Showcase 2023 gracze mieli okazję ujrzeć konkretny, choć dość krótki materiał wideo z przebitkami z rozgrywki Assassin's Creed Mirage, który próbuje skutecznie połączyć przeszłość oraz ostatnią odsłonę marki. Czego się po tym tytule możemy spodziewać?

Assassin's Creed Mirage na PlayStation Showcase 2023

Ubisoft w końcu ujawniło, choć poprzez mocno pocięte fragmenty, rozgrywkę nowego Assasssina, który zapowiada się na połączenie klasycznych pomysłów z doświadczeniem cyklu oraz szeregiem intrygujących pomysłów.

Wiele wskazuje na to, że wyprawa Ubisoft i fanów do Bagdadu zagwarantuje graczom sporą dawkę świeżości oraz ciekawych pomysłów na realizowanie celów postawionych przez Basimem.

Przeczytaj również: The Talos Principle 2 ukaże się jeszcze w 2023 roku! - PlayStation Showcase 2023

Autorzy pokazali, że liczyć można nie tylko na klasyczne skradanie się, ale także unikanie walki i wykorzystanie otoczenia, wejście w bezpośrednie starcie czy też wykorzystanie specjalnych mocy, umożliwiających dokonanie efektownych, skrytobójczych działań.

Assassin's Creed Mirage ma zadebiutować 17 października 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Google Stadia oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Zwiastun Assassin's Creed Mirage z PlayStation Showcase 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners