Avalanche Software pracuje nad kolejną grą AAA! Twórcy Dziedzictwa Hogwartu opublikowali nowe ogłoszenie o pracę, w którym to potwierdzili

lubiegrac news Avalanche Software pracuje nad kolejną grą AAA! Twórcy
Avalanche Software pracuje nad kolejną grą AAA! Twórcy Dziedzictwa Hogwartu opublikowali nowe ogłoszenie o pracę, w którym to potwierdziliMaciej Gaffke | 5 maja 2023, 20:05

Na stronie Warner Bros. pojawiła się nowa oferta pracy w Avalanche Software, które jest odpowiedzialne za Dziedzictwo Hogwartu. Okazuje się, że studio aktualnie rozwija swój kolejny, niezapowiedziany jeszcze projekt.

Dziedzictwo Hogwartu okazało się wielkim sukcesem zarówno dla Avalanche, jak i Warner Bros. Jednak twórcy nie skupiają się wyłącznie na świecie czarodziejów i już są w trakcie prac nad kolejną dużą produkcją AAA przeznaczoną na konsole, o czym poinformowano w jednej z ofert pracy.

Zapoznaj się także z: Man of Medan zadebiutował na Nintendo Switch! Znany horror wkracza na tę przenośną konsolę

Obecnie Avalanche Software poszukuje inżyniera oprogramowania. Chociaż oferta nie wydaje się jakoś szczególnie wyjątkowa, to uwagę przyciągnęło jedno zdanie. Studio zachęca kandydatów dołączeniem do utalentowanego zespołu, który rozwija niezapowiedziany, nowy tytuł AAA. Co ciekawe, ten fragment już zniknął z ogłoszenia, obecnie zdanie kończy się frazą: ...dołączy do naszego utalentowanego zespołu".

Nie jest jasne, czy chodzi o kontynuację Dziedzictwa Hogwartu. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne, tym bardziej że potwierdzono brak dodatkowej zawartości fabularnej do gry. Wygląda więc na to, że Avalanche szykuje coś całkiem świeżego. Prawdopodobnie w kolejnych miesiącach dowiemy się więcej o tym projekcie.

Przypomnijmy, że Warner Bros. ogłosił osobną grę osadzoną w uniwersum J.K. Rowling. Ma się ona w całości skupić na quidditchu, którego zabrakło we wspomnianym Dziedzictwie Hogwartu. Warto zaznaczyć również, że dzisiaj ta produkcja debiutuje na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na Nintendo Switch będzie dostępna 25 lipca.

Dziedzictwo Hogwartu zadebiutowało 10 lutego 2023 roku. Gra jest dostępna na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Tytuł zmierza też na Nintendo Switch.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/hogwarts-legacy-developer-next-game/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners