Avatar Frontiers of Pandora z Przepustką Sezonową, kooperacją i mikrotransakcjami? Nowe doniesienia mogą niepokoić niektórych graczy

lubiegrac news Avatar Frontiers of Pandora z Przepustką Sezonową, kooperacją
Avatar Frontiers of Pandora z Przepustką Sezonową, kooperacją i mikrotransakcjami? Nowe doniesienia mogą niepokoić niektórych graczyTamer Adas | 3 kwietnia 2023, 07:15

W sieci pojawił się nowe przecieki dotyczące nadchodzącej gry Avatar Frontiers of Pandora, która zgodnie z nimi otrzyma Przepustkę Sezonową, kooperacje, specjalne wydarzenia online oraz mikrotransakcje!

Przepustka sezonowa w Avatar Frontiers of Pandora?

Ubisoft oficjalnie wciąż nie zdecydowało się pokazać kolejnych materiałów z nadchodzącego, growego Avatara, tymczasem w sieci robi się coraz więcej pogłosek oraz plotek. Zgodnie z najnowszymi sugestiami, tytuł może się doczekać Przepustki Sezonowej.

Krótka wskazówka nie doczekała się większej ilości detali, przez co nie możemy być pewni tego, na co się zdecydowano. Klasycznie spodziewać się można by się dawki map czy innych atrakcji do wieloosobowego trybu. Z drugiej strony Assassin's Creed Valhalla otrzymał tego typu Przepustkę Sezonową, ale wypełnioną dużymi dodatkami.

Zapoznaj się również z: Data Ubisoft Forward 2023: Czy to oficjalny koniec targów E3 w ogóle? 2023 zdaje się udowadniać, że ESA w zasadzie nie ma po co istnieć!

Avatar Frontiers of Pandora z kooperacją?

Kolejne doniesienia o nowej grze Ubisoft donoszą o tym, że rozgrywka ma oferować kooperację oraz możliwość współpracy z innymi graczami, a nawet przygotowywane są także wydarzenia, które będą miały miejsce w sieci. Być może będzie to osobny tryb zabawy, a być może Frontiers of Pandora doczeka się płynnych przejść na wzór The Division, z którego słynne jest w ostatnich latach Massive.

Przeczytaj też: Peryferal otrzyma 2 sezon! Amazon potwierdził kontynuację swojego hitu sci-fi

Najbardziej odstraszają mikrotransakcje!

Przy tym wszystkim najmocniej graczy mogą niepokoić doniesienia o mikrotransakcjach oraz wewnętrznej walucie, wskazujące nie tylko to, że doświadczenie wieloosobowe ma odgrywać istotą rolę w propozycji, ale także mogą odcisnąć piętno na całej rozgrywce. Obecnie nie wiemy, czym dokładnie ma być nowy growy Avatar, niemniej połączenie doniesień o pierwszoosobowej perspektywie i z zakupami wewnętrznymi może niepokoić podwójnie...

 

 

 

Avatar Frontiers of Pandora nie ma daty premiery. Gra powinna do kwietnia 2024 roku trafić na komputery osobiste, PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/avatar-frontiers-of-pandora-will-have-co-op-elements-and-a-season-pass-rumour

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners