Czy Avatar Frontiers of Pandora okaże się hitem? W końcu ujrzeliśmy grę w akcji! - UF 2023

lubiegrac news Czy Avatar Frontiers of Pandora okaże się hitem? W końcu ujrzeliśmy grę w akcji! - UF 2023
Czy Avatar Frontiers of Pandora okaże się hitem? W końcu ujrzeliśmy grę w akcji! - UF 2023Tamer Adas | 12 czerwca 2023, 19:10

Zgodnie z obietnicą w trakcie Ubisoft Forward 2023 nie zabrakło miejsca na zwiastun gry Avatar Frontiers of Pandora, która ma szansę okazać się kolejnym hitem całej korporacji. Czy ten tytuł ma szansę zostać bestsellerem?

Avatar Frontiers of Pandora na Ubisoft Forward 2023

Ubisoft pokłada bardzo duże nadzieje na to, że to właśnie licencja niegdyś należąca do Foxa ma szansę zagwarantować jej sukces oraz dostarczyć graczom tytuł, który Ci zechcą zakupić i uczynić bestsellerem bijącym rekordy.

Nie jest żadną tajemnicą, że Ubisoft ma nadzieję na to, że pod swoim szyldem wytworzy prawdziwego, mocnego gracza na rynku, jakim w kinie właśnie okazał się Avatar. Dzisiejsza prezentacja miała być kluczem do osiągnięcia sukcesu.

Przeczytaj również: Poniedziałek otwiera Ubisoft Forward 2023! Jakie produkcje będzie można dziś zobaczyć?

Kilka tygodni temu doszło do przecieku, który wskazywał na to, że nowa gra w uniwersum Avatara ma być strzelanką pierwszoosobową, co już nie każdemu może przypaść do gatunku, jeżeli pierwsze skojarzenie u graczy to cykl Far Cry, który w ostatnich latach stracił swój rozpęd i zainteresowanie graczy... 

Akcja podobnie jak poprzednia gra z cyklu, skupia się na wydarzeniach po pierwszym filmie, ponownie prezentując próbę zrozumienia się pomiędzy Na'vi oraz Ludźmi oraz istotami zamieszkującymi Pandorę. Przy okazji potwierdzono, że nowa odsłona będzie grą pierwszoosobową! W tych ramach nie zabraknie interakcji ze zwierzętami, polowań, skradania się, walki oraz podejmowania się różnorodnych zleceń.

Ubi przygotowało nie tylko zupełnie nowy zwiastun, ale także ukazało wyzwania, jakie będą stały przed graczami podczas nowej przygody na zachodnich terenach Pandory, gdzie ponownie stykają się ludzie oraz Na'vi, ponownie wpadający brutalny konflikt. W jego ramach nie zabraknie także relacji pomiędzy lokalnymi ludami.

Avatar Frontiers of Pandora ma ukazać się 7 grudnia 2023 roku trafić na komputery osobiste, PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Zwiastun Avatar Frontiers of Pandora z Ubisoft Forward 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners